cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon düşürme

(Topic created on: 03-30-2023 12:27 AM)
79 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar daha demin telefonu yorganda unutmuşum onu kaldırırken telefon havada fırladı dolabın köşesine çarptı sonra hava takla açıp ekranı parkeye bakacak şekilde düştü testleri yaptım bir sıkıntı yok sorun olur mu acaba daha önce redmi note 8 kullanıyordum böyle düşürmeler yaşadım ekran çalışsada düşürmekten ekran renkleri azalmıştı titreme ler oluyordu amoled ekran dada böyle olur mu? 

14 Comments
Galaxy A
Eger çalışıyorsa sorun yoktur.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ekrani hem dark hem beyaz ekrana bak isik suzmesi yoksa sorun yok ve tum heryerine dokun islemeyen yer varmi diye
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Denedim herhangi bir sıkıntı yok ama sağ tarafta kasada sanki bir esneme mevcut pek belli olmuyor gibi dikkatli bakmak lazım baya düşerken mi oldu yoksa kılıf yüzünden mi oldu bilmiyorum kalın bir kılıf kullanıyorum ve şarj ederken çıkarıyorum yani çok çıkardığım oluyor o zaman esnemiş olabilir mi acaba
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Ya da ben düşürdüm diye çok takıldım
Galaxy A
Maşallahi varmiş taklacı güvercin gibi takla atmiş şaka bi yana test edin cihazi sorun yoksa iciniz rahat olsun sorun varsada bi yetkili servise başvurun ama dustugunu soyleyin yoksa kullanici hatasi derler
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Yani herhangi bir sorun yok gerekli olan testleri yaptım umarım bir sorun çıkmaz ilerleyen zamanlarda
Galaxy A
Cikmaz bence benim a52 var maşallahi var hemen hemen hergun yere dusuyor kilif kullanmam koruyucu ekran kullanmam saglam baya
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Yok artık cidden mi
Galaxy A
Evet