cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon bataryası sorunu

(Topic created on: a month ago)
150 Views
AtakanOzcelik
Active Level 3
Options
Galaxy A
Galaxy A51 telefonumda membersten pil durumu kontrolü yaptığımda aşağıdaki ekran geliyor ne yapmalıyım acil tavsiye lazım

image

7 Comments
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Pilin değişme zamanı gelmiş gözüküyor siz yine de samsung çağrı merkezini arayıp smart tutordan da pil sağlığı kontrolü yaptırın orda da pil sağlığı düşük çıkarsa teknik servise cihazı gönderin pil değişimi isteyin garanti devam ediyorsa uygun fiyatla değiştirirsiniz yoksa da cihaz kasma donma yapmıyorsa değiştirebilirsiniz ama telefon sizi tatmin etmiyor kasma donma yapıyorsa tabi bütçeniz de varsa bu cihazı değiştirmeniz için bir sebep olabilir
0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
Ya yetkili servis ile iletişime geçip batarya değişimi isteyin ya da cihazı değişime verip yeni bir cihaza geçin. Samsung'da cihaz değişiminde güzel kampanyalar oluyor.
0 Likes
acay
Active Level 6
Galaxy A
Ben de s 22 var. Cihazda bi sorun yok ama pilini begenmedigim için. Değişim istesem nasıl kampanyalar var
0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
Samsung Shop uygulamasında var. Alacağınız telefona göre değişiyor. Telefonun kendi değerine ek olarak Samsung bir de kendisi ek destek sağlıyor. Bu şekilde yapınca telefonu kendiniz 2. el olarak satıp da alabileceğiniz miktardan daha fazlasını veriyor.
0 Likes
acay
Active Level 6
Galaxy A
Ben bunu biliyodum zaten. Sen farkli bir seyden bahsediyiosun sandım. Ama o dedigin destek sadece s24 serisi icin var. Ben s 23 almak istiyorum
0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
S24 serisi kadar olmasa da belki teknoloji mağazalarında ek destek olabilir.
0 Likes
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AtakanOzcelik,

Paylaşmış olduğunuz görsel ile ilgili, cihazınızın servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekebilir. Cihazınızın kontrol edilebilmesi için, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret etmenizi öneririz.

Servis iletişim bilgilerine ve veri yedekleme adımlarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz. 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ 

Teşekkürler. 
MOD

0 Likes