cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon Oyun Esnasında Yeniden Başlatılıyor

(Topic created on: 3 weeks ago)
222 Views
Afdie
Active Level 1
Options
Galaxy A
Telefon oyun esnasında aniden donmaya başlıyor ve en sonunda kendi kendine yeniden başlıyor. Yer sıkıntısı yok 256gb telefon, arka planda uygulamada açık değildi veya kapandığı anda sıcakta değildi neden böyle oluyor bilen var mı acaba? Telefonum a51 ve genshin oynarken kapanıyor başka oyunlarda hiçbir sıkıntı olmuyor
21 Comments
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Oyun sisteminize ağır geliyor olabilir. Cihazınızda fiziksel bir donanım sorunu olabilir. Genshinden kaynaklı bir hata yanlış bir komutu tetikliyor olabilir. A51'e gelen son güncelleme bozuk olabilir. Cihazınızın termal kaplaması bitmiş olabilir ve çok ısırdığı için yeniden başlatılıyor olabilir. Bunlar ihtimaller arasında yer alıyor hocam. Bana en makul olan oyunun cihazınıza ağır gelmesidir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Banada a51 ile genshin oynamakda ne bilim 😅 ama oynadığına göre akıcı herhalde 😅
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Mobil Genshin direkt olarak PC sürümünün buildidir hocam. Cidden bilgisayarlarla kafa kafaya yarışan bir cihaz olmadığı sürece FPS dropları olur
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet hocam bide cihaza zarar da verir belki oluşan ısı veya zorlanma sonucu bu oyunu anca amiral gemileri telefon ile oynanır zaten 😅
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Evet ısınma donanıma kesinlikle zarar verir. Ha çok büyük etkisi olur mu... belki. Ama ufakta olsa zarar verir. Damlaya damlaya göl olur.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Öyle hocam da benim aklıma şimdi telefonumun bir gezi sırasında güneşin altında sürekli olarak sıcak kalması geldi havalar malum telefon sürekli Baya sıcaktı eve gelene kadar adam akıllı soğuyamadı umarım sıkıntı çıkmaz 😅
0 Likes
siberizm
Expert Level 2
Galaxy A
Aktif sıcaklık cihaza zarar verebilir hocam. Genel olarak batarya şişkinliğine yol açar. Cihazı sıcakken kullanmadıysanız anakartta bir sorun olacağını sanmam
0 Likes
Afdie
Active Level 1
Galaxy A
Eh, akıcı olmasa ekran başında sinir krizi geçirmeyi bekleyecek halim yok zaten... Şu anda oynayabileceğim tek cihaz bu olduğu için bununla oynuyorum ama genel olarak ısınma gibi durumlarda oynamaya devam ediyor değilim ki oyun ayarları yüksek değil. Ama siz bana genshin için yeni bir cihaz almak isterseniz olur tabiki. 🙏🤩
0 Likes
Afdie
Active Level 1
Galaxy A
Hm anladım, bende sanırım en çok ona ihtimal veriyorum veya termal kaplamada dediğiniz gibi sıkıntı olmuş olabilir telefonum yeni değil pek. Teşekkür ederim genede
0 Likes