cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon Ekran Kararması

(Topic created on: 06-22-2021 01:07 AM)
406 Views
albayrkhakan
Active Level 5
Options
Galaxy A

Öncelikle Merhabalar, 

Pubg oynarken telefonun ekranı kararıyor, ısınmadan ötürü diyecem pervane var telefonun arkasında soğutma yöntemiyle oynuyorum, ama yine de belirli aralıklarla telefonun ekranı kararıyor, game booster dan performansı otomatik yönet seçeneği kapalı, başka alternatif var mı böyle bir durumun olmaması için, teşekkür ederim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba albayrkhakan,

Cihazda yaşanan sorunu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Y1J5-5921-17
Active Level 1
Galaxy A
Acaba telin üst kısmında ekran parlaklığı sensörü yerini farketmeden eliniz ile kapattığınız için oluyor olabilirmi?
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
Dediğiniz olaydan yola çıkarsak elim sürekli sabit ve ekran sürekli bir şekilde kararmıyor düzeliyor sonra tekrar başlıyor.
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
A71 kullanıyorum kesintisiz 3 saat oynadım biraz önce çıktım. Bu zamana kadar ve bugun de böyle bir sorun olmadı bende. Sen en iyisi bi cihazı sıfırlamayı dene hem temizlik olur .
0 Likes
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy A
1 ay önce sıfırladım telefonu, Android 11 den önce aynı sorunlar vardı game booster yüzünden oluyordu Android 11 e geçtikten sonra game booster dan kapatsam bile ayarı hala devam ediyor.
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba albayrkhakan,

Cihazda yaşanan sorunu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​