cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefon Şarj Olmuyor

(Topic created on: 03-28-2021 04:21 PM)
978 Views
DeBuenos
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bugün telefonum şarj olurken bir anda ekranın açılmasıyla birlikte telefonun şarjı kesildi ve şarj olmamaya başladı. 10-15 dakika bekledikten sonra tekrardan taktım fakat halen şarj olmuyor. Orijinal şarj cihazı kullanıyorum, USB kablonun bağlantısında bir sorun gözükmüyor, farklı prizlerde şarj etmeyi denedim. Fakat yine şarj olmuyor. Bir çözümü var mı?

12 Comments
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
telefonunuzu cebinize koyduğunuz zaman genelde içine toz giriyor zamanla birikiyor buda telefonun pinleri iyi temas etmesini engelliyor hızlı şarzda yavaş doldurmaya neden olabiliyor bazen de hata verebiliyor kürdan yardımıyla hasar vermeden temizleyebilirsiniz daha sonra interaktif kontrollerden şarz testi yapın resimde görüldüğü gibi ,sorun devam ederse uygulama üzerinden hata raporu gönderdin

20210328_162100_173417.jpg

Arda1238
Active Level 8
Galaxy A
Yinemi ben dedim zaten 😆😆😆😆😆😆
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba FireHydra,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD