cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Teşekkür Başlığıdır ( A51 & 4447711 Çağrı Merkezi)

(Topic created on: 02-19-2020 09:34 PM)
247 Views
aken
Active Level 4
Options
Galaxy A

Dün A51 telefonumda sesli yazdırma yapamadığıma dair başlık açmıştım. Verilen yanıtlar sorunumu çözememişti.  Bugün çağrı merkezinden arayan yetkili Google ile alakalı hatayı tespit ederek sorunumu uzaktan bağlantı ile çözdü. Onun nezdinde tüm Samsung çalışanlarına teşekkür ediyorum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba aken,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. 🙂

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba aken,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz. 🙂

Teşekkürler.
MOD

0 Likes