cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Takılma , Donma

(Topic created on: 02-17-2023 09:18 AM)
68 Views
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Options
Galaxy A
Telefon Ekstra karartma modunda olduğu zaman tuş kilidi açılırken takilm, donma sorunu var sizde var mı böyle bir sorun ?????
6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
S20Fe de yok hatta komple karartmada kullanıyorum ben.
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Ne guzel.. A53 kullanan arkadaşlarınız cevap verse belki modelden kaynaklı olabilir .
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazınızı sıfırlamadan önce önemli resim video ses dosyası gibi verilerinizi yedekleyin. Cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yazılım güncellemesi var mı yok mu kontrol edin güncelleme varsa güncelleyin. Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyin.
Cihazınızdaki sorununuzun hiçbir şekilde çözülmediği durumunda yetkili serviste kontrol ettirin. Servis için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. 4447711
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhabalar
Bende a53 5G kullanıcısıyım emin olmak için denedim bende sizin dediğiniz olayı ama bende takılma gibi durum yok olduğu gibi cihaz hemen tepki verip ekran açılıyor.
Galaxy A
Takılma yada donma olmuyor aslında, ekran **bleep** 60hzye düşüyor
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Galaxy A
Takılma sorunu var bende ekstra karartma modunda olduğu için sıkıntı oluyor ama normal modda çok iyi hemen ekran açılıyor takılma sorunu yok