cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TELEFON SEÇİMLERİ

(Topic created on: 03-10-2023 01:27 PM)
176 Views
Smashz
Active Level 4
Options
Galaxy A

İNSANLAR TELEFON SATIN ALIRKEN GENELDE GÜNCELLEME DESTEĞİ UZUN OLAN TELEFONLARI TERCİH EDİYORLAR 

MESELA A53 VE S20FE MODELİNDEN ÖRNEK VEREYİM 
BU İKİ CİHAZI KIYASLADIĞIMIZ ZAMAN S20FE DAHA İYİ BİR CİHAZ AMA A53 DAHA ÇOK GÜNCELLEME DESTEĞİ ALACAĞI İÇİN A53 DAHA CAZİP GELİYOR FAKAT UNUTULAN BİRŞEY VAR 
SAMSUNGUN GÜNCELLEME POLİTİKASI 
FARKINDAYSANIZ GÜN GEÇTİKÇE SAMSUNG GÜNCELLEME KONUSUNDA DAHA KÖTÜ HİZMET SAĞLIYOR CİHAZLARA DAĞITILAN GÜNCELLEMELER SÜREKLİ BAŞKA SORUNLAR ORTAYA ÇIKARIYOR. YANİ GÜNCELLEME DAĞITILIYOR AMA OLUMLU YÖNDE BİR GÜNCELLEME OLMUYOR. ONUN İÇİN BİR CİHAZIN 5 SENE 10 SENE GÜNCELLEME DESTEĞİ ALMASI BENİM İÇİN BİRŞEY İFADE ETMİYOR ARTIK GÜNCELLEMELERİN %80 ÖZENSİZ SORUNLU SIKINTILI. HATA RAPORU KISMINDA MUHATTAP DAHİ BULAMIYORSUNUZ OTOMATİK BOT SİZE CEVAP VERİYOR. 

KISACASI SAMSUNG GÜNCELLEME KISMINDA VE DESTEK KISMINDA ÇOK GERİLEDİ 

HER YAYINLANAN GÜNCELLEME DE İNSANLAR ŞUNU DÜŞÜNÜYOR ARTIK ACABA GÜNCELLEME YAPSAM MI ? YAPMASAM MI? GÜNCELLEME YAPARSAM YA YENİ SORUNLAR ORTAYA ÇIKARSA YA TELEFON PERFORMANSI DAHA KÖTÜ OLURSA DİYE DÜŞÜNÜR OLDUK 

TELEFON SATIN ALIRKEN GÜNCELLEME DESTEĞİNİ DİKKATE ALMAYIN DERİM 
7 Comments
BURchina
Expert Level 3
Galaxy A
Ben s9+a sadece 1 büyük güncelleme yapmıştım ve birdaha ne büyük ne de guvenlik güncellemesi yaptim.cihazi gayette 4 sene sorunsuz kullandim..guncelleme pek önemli birşey gibi banada gelmiyor..ama işte bazen yeni özellik diyorlar insalar merak edip kuruyor ..bana telefonu yipratma oyunu gibi geliyor..
Smashz
Active Level 4
Galaxy A
İnsanlarda güncelleme hastalığı var Android 13 dağıtıldı 1 hafta sonra Android 14 ne zaman gelir diye post paylaşıyorlar :d bir grup insan var bunlar güncellemesiz yapamıyor güncelleme bağımlısı olmuşlar. İstiyorlar ki her gün güncelleme gelsin :d
Android 11 zamanını hatırlıyorum forum yıkılıyor edge aydınlatma ne zaman gelecek Android 11 ile birlikte edge aydınlatma gelecekmiş artık gelsin diye günde 50 tane paylaşım yapılıyordu. Neyse merak ettim nedir bu edge panel diye mesaj geliyor mesaj bildirim gelince ekranda 5 saniye bir ışık yanıp sönüyor o kadar :d : d
BURchina
Expert Level 3
Galaxy A
😁
BURchina
Expert Level 3
Galaxy A
Vallaha öyle valla 😁
BURchina
Expert Level 3
Galaxy A
Ve s9+ ida hala kullaniyorum gayet satbil..sadece batarya sıkıntı 😁
Galaxy A
en mantıklısı çok eski tarihli olmayan amiral modellerden alıp kullanmak çünkü zaten verebileceği kadar özellik vermiş.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A53 ile S20 FE kıyaslanması bile hata biri orta segment diğeri amiral gemisi S serisi.
A73 ile S20 FE kıyaslanması da hata.
S20 FE'nin verdiği performansı veremiyorlar.
A73 bulunduğu aynı fiyat bandındaki S20 FE ile rakip bile olamıyor fiyatını hak etmiyor F/P değil.
S20 FE F/P