cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TEŞEKKÜRLER SAMSUNG SERVİSİ

(Topic created on: 05-21-2022 02:30 AM)
109 Views
Kasimozturk
Active Level 2
Options
Galaxy A

A31 model telefonumu ekranındaki hayalet gölgelerden dolayı garanti kapsamında 3 gün önce Samsung servise gönderdim. Bu gün tekefon elime geçti. Ekranı değişti, ayrıca bataryası ve şarj giriş soketi de değiştirildi.

Samsung son kullanıcının yanında olduğunu gösterdi. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. Destekleri için teşekkür ediyorum. Yenilenen telefonumu uzun süre daha kullanabileceğim. 
11 Comments
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Benim de aynı sorunum var. doğru mu anladım, gölgelerden dolayı ekran değişimi garanti kapsamına mı giriyor ?
Kasimozturk
Active Level 2
Galaxy A
Evet doğru anladınız.
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Sağolun hocam bunu bilmem iyi oldu... peki nasıl bir gölge vardı oyundaki butonlar falan mı yoksa herhangi bir uygulamanın simgesi mi
Kasimozturk
Active Level 2
Galaxy A
Sağ üst kısımda sizin için yazısı, orta kısımda bir koyu kare, sağ alt köşede 3 tane yuvarlak ve sol altta home ve + tuş izleri
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Anladım hocam... en kısa zamanda ben de göndereyim servise Teşekkür ederim yorumunuz için
Kasimozturk
Active Level 2
Galaxy A
Rica ederim. Önce telefon açıp arıza kaydı oluşturtun. Sonra sorununuz ile ilgili bir not yazıp telefonunuzu ambalajlayın. Kargo için de size kayıt numarası veriyorlar, ücretsiz gönderiyorsunuz.
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Siz ne diye açtınız arıza kaydını hocam ben bulamadım ama
Kasimozturk
Active Level 2
Galaxy A
444 77 11 Samsung müşteri hizmetlerini arıyorsunuz, sorununuzu anlatıyorsunuz, size kayıt açıyorlar.
Mücahit06
Active Level 7
Galaxy A
Hata raporu gönderdim hocam sağolun çok teşekkür ederim yardımınız için... sağlıcakla kalın iyi geceler... :)