cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

TİTREŞİM SORUNU A20

(Topic created on: 02-05-2022 04:32 PM)
355 Views
Yasinbaşar
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaslar telefonumda son güncelleme yaptığımdan  beri titreşim yok neden yapar

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Klasik bir cevap vereceğim özür dilerim ama;
İlk seçenek olarak Samsung Members (bu uygulama) uygulamasının "Yardım Alın" kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz.
Güzel bir biçimde açıklamanız, videoyla kanıtlamanız çözümün en yakın zamanda bulunması adına çok etkili olacaktır. Gelecek olan düzeltme güncellemeleriyle çözülebilir.
2 seçenek daha var:
1- Cihazınızı verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz, sorun ortadan kalkabilir.
2- Garanti Belgesi ile en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine telefonunuzu verebilirsiniz.
Teşekkürler, iyi günler dilerim.

View solution in context

Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihaz içerisindeki verileri yedek alıp sıfırlamanız ı öneriyorum yazılımsal hata olabilir sıfırlama işlemi sayesinde çoğu sorun düzenlemektedir

View solution in context

6 Comments
Solution
Galaxy A
Klasik bir cevap vereceğim özür dilerim ama;
İlk seçenek olarak Samsung Members (bu uygulama) uygulamasının "Yardım Alın" kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz.
Güzel bir biçimde açıklamanız, videoyla kanıtlamanız çözümün en yakın zamanda bulunması adına çok etkili olacaktır. Gelecek olan düzeltme güncellemeleriyle çözülebilir.
2 seçenek daha var:
1- Cihazınızı verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz, sorun ortadan kalkabilir.
2- Garanti Belgesi ile en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine telefonunuzu verebilirsiniz.
Teşekkürler, iyi günler dilerim.
Yasinbaşar
Active Level 1
Galaxy A
Yardım alın yerinden yaptım duzelmedi simdi telefona reset atsam butun herseyim gidicek
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihaz içerisindeki verileri yedek alıp sıfırlamanız ı öneriyorum yazılımsal hata olabilir sıfırlama işlemi sayesinde çoğu sorun düzenlemektedir
Yasinbaşar
Active Level 1
Galaxy A
Simdi onu yapıcam artık ins duzelir
Yasinbaşar
Active Level 1
Galaxy A
Defalarca yaptım
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırlamalar düzelmedi ise titreşim motorunu bozmuş olabilir yeni güncelleme servise götürmeniz gerekiyor o zaman
0 Likes