cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türkiye Romu Candır

(Topic created on: 05-21-2022 12:22 AM)
120 Views
A21sSA21sS
Active Level 3
Options
Galaxy A

Hindistan Romuna Geçtim memnum değilim one ui core cihaz olduğu için Tr Romundan Farksız geldi bana

4 Farklı özellik var toplam 

1) Depolama Arttırıcı Uygulamaları az kullanıma göre klasöre atıyor sonra geri çıkartıyor çok gereksiz geldi iyiki Trde yok

2)Samsung Vpn yada Ultra Veri Tasarufu olarak geçiyor internet hızını çok yavaşlatıyor çok işe yarar göremedim 

3)Samsung Pay Baş belası bir uygulama habire zorla ekrana çıkıyor ve engellenemiyor uygulama ne durdurulabiliyor ne siliniyor iyili Trde yok

4)Arama Kaydedici Çok İşime yaramayan bisey Türkiyede yasal değil zaten

Benim Cihazımda başka kayda değer bir yenilik yok
Yarın Tr Romuna dönüş yapicam Samsung Pay Çok bunaltıcı bişey tek faydalı yönü güncellemeleri erken alıyor olması bence Normal One Ui yi bilmem ama One Ui Coreda Rom değişimi Gereksiz
10 Comments
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Sözlerime katılmayan arkadaşlar yok mu ??
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Her ülkenin kullanım tarzı vede yönetmelikleri farklıdır. Tr romları genelde gereksiz 3.parti uygulamalar olmasaki (facebook trendyol gibi) eu romları ile neredeyse aynı. stabilitesi iyi.
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Yanlız Türkiye romuna geri dönemezsin Türkiye romuna dönmeye çalıştığında csc Arap emirlikleri olacak biliyor musun samsungun kurduğu tuzak yüzünden bir arkadaşımdan duydum
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Knk intden Türkiye romu kurucam direk
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
En kötü servise giderim
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Benim eski cihazda turkiyeye döndü geri ama sen bilirsin
rasit
Active Level 7
Galaxy A
Csc Arap emirgi oluyormus ksa oluyor tr olmuyor arkadaş gözümün önünde kendi telefonuna yapti yeni cihazlar dönmüyor muş gösterdi kendi telefonunda
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Yok öyle bisey arkadaşın becerememiş
A21sSA21sS
Active Level 3
Galaxy A
Yanlış bilgi verme ben eski telefonumdada yaptım Screenshot_20220521-003233_Samsung Members_238_1653082353.jpg