cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tüketici Hakem Heyeti

(Topic created on: 01-28-2022 10:21 AM)
957 Views
JimmyPoop
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar  samsung a50 telefonu 2 yıldan  fazladır kullanıyorum telefonum garanti kapsımda değil artık garanti kapsamında olduğu dönem 4 5 kez yeniden başlatma hatası aldım servise götürdüm yazılım hatası dediler ve yazılım atıp geri gönderdiler ama çözüm olmadı ana kart pil ve şarj giriş soketini değiştirdiler 6. Seferde ama gene hata verdi bende tüketici hakem heyetine başvurdum sonuç ne olur sizce?

12 Comments
Galaxy A
Aha bende yaptırdım tablete pil değişimi ve anakart değişimi ama tablet bey gece yada şarjdeyken kapanıyor veya tam kapanıp açılmıyor 😂😂😂 inş olumlu sonuç alırsınız size para iadesi yapılır en kötü ama garanti de bitmiş
0 Likes
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
Garanti bitmeden başvuru yaptım ben malum süreç ağır işliyor savunması gelmiş bekliyorum bakalım karar ne çıkacak artık çekilmez çile gibi oldu
Galaxy A
Hm yardımc7nız olsun keşke kasgolat saydınız cihazı
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
6 kez gitmiş çözüm bulmamış. Heyet bunu göz önüne umarım alır.
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
Ya en son gene götürdüm temassızlık var dediler onuda yaptılar ama sorun hala devam ediyor şimdi karar öncesi heyete gidip bunları dosyaya ekletebilirmiyiz
0 Likes
esyusuf
Active Level 6
Galaxy A
Kendini yeniden baslatma hatasimi var.ve hala devam ediyorsa sonuc kazanirsiniz sorun tam.anlayamadim
0 Likes
esyusuf
Active Level 6
Galaxy A
2 nici yeniden baslatmalar yazilimla alakasi yok A21s cihazi kronik onda da vardi verdim ve kazandim.benden herkeze tavsiye Samsung Garantiye vermeyin servisleri beş para etmezzz
JimmyPoop
Active Level 3
Galaxy A
Ücret iadesimi yapıldı yoksa cihaz değişimimi birde sizdeki tüketici hakem heyetinemi başvuru yaptınız?
0 Likes
esyusuf
Active Level 6
Galaxy A
Kendi kendine baslatmalar devam ediyorsa verin ayipli urun diye okeylenir bakin ornek var sayfam da Karar diye bende 1 sene ugrasdim garanti yazilim.atip verir degisim kabul etmediler para iadesi aldim..