cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Su modelleri asla almayın

(Topic created on: 05-24-2024 12:40 PM)
336 Views
İBRAHİM24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A
A04
A04s
A04e
A03
A13
A05
A05s
A14
A12
4 gb ram yüzünden almayın

Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
aynen dediklerin doğru ama sonuçta bu cihazları da alan bir kesim var yani maalesef
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy A
Tabii, o yüzden sonradan ekledim tamamen bırakmamalı diye. Her fiyat bandına 1 cihaz çıkarıp onlara gözü gibi baksa şuankinden daha memnun olur millet.
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
her üreticinin her bütçe seviyesine uygun ürün segmentasyonu vardır Samsung'un da böyle giriş orta iyi ve çok iyi cihazlar olarak bunlar da giriş cihazları bunları kaldırırsa da müşteri kaybeder çünkü her alıcı kitlesi farklıdır
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
mesela en çok telefon satan satış adetleri listelerini ben zamanında paylaştım görmüşsündür hep a13'ler a14'ler var dünya genelinde ama sence neden demek ki dünyada da satılıyor Bu cihazlar sadece Türkiye'de değil
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
teknoloji marketlerine bugün gittiğinde tekno infinx reader Casper gibi cihazları da görüyorsun ama sırf 8 GB RAM var diye müşteri bunları alır mı sence ben olsam almam çünkü ileriye dönük cihazlar değil 4 GB bile olsa Samsung alınır yine daha iyi tabii bu benim görüşüm
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
m12'de 4gb ram var ama sorun yasamadım ve yeterli ama kişinin isteklerine göre ram yeterli veya yetersiz kalabiliyor.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
M12'nin Dönemine Göre Normal Oranda Ram Kapasitesi. 😊
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
aslında dönemine göre demeyelim de,yapılan iş veya kullanım şekli diyelim çünkü hâla 2gb ram olupta kullanıcıyı memnun bırakan cihazlar var🤗.M12'de ben bir profilde kısıtlamalarla ilgili yapılan paylasımda ne varsa yaptım,ebitim vşdeosu vardı onu da izleyip uygulayınca 6-7 saat ekran süresi 11-13 saat arası oldu,ısınma gitti,donma ve takılma gitti diyebilirim.Açıkcası ben memnunum ama m12 cihazı olupta memnun olmayan kişilerde var🙂.Hatta daha 12 güncellemesini bile almayanlar varmış.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen O Güncelleme Konusunu Duydum. Üzücü Açıkçası. 😊

Aynen Apple'ın 2Gb Modelleri Zamanında Baya İyidir 4Gb Android Kullanırdı O zamanlar.
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
aplle 1gb ramli modelleri kasmıyorken,hâla 4gb ram ile kasan cihaz üreten samsumgu alkışlayalım👏👏👏😄