cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SoundAssistant

(Topic created on: 12-09-2021 09:24 PM)
320 Views
Habip61
Active Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumda Spotify'dan şarkı dinlerken aynı zamanda Samsung Ses Kaydedici ile ses kaydedebiliyordum. SamsungAssistant uygulaması sayesinde bu oluyordu fakat telefonu değiştirdim şuan A21s kullanıyorum (Önceki telefon J4) ve SoundAssistant cihazımla uyumlu olmadığı için yükleyemiyorum, kullanamıyorum ve ses kaydederken şarkıyı açtığım gibi ses kaydı duruyor. Bunu engelleyebileceğim bir ayar veya başka bir uygulama var mıdır veya SoundAssistant'ı bu cihazda kullanabilmemin bir yolu var mı? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Galaxy store alanında sound assistant uygulaması yer almıyo yada desteklemiyo yazısı çıkıyosa malesef desteklemediği için yükleyebileceğiniz bi alan bulunmuyo. İstediğiniz işleme görede samsunga ait bi uygulama yok. Varsa belki 3. parti bi uygulama bakabilirsiniz ama böyle bi uygulama bilgiside bende yok.

View solution in context

1 Comment
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy A
Galaxy store alanında sound assistant uygulaması yer almıyo yada desteklemiyo yazısı çıkıyosa malesef desteklemediği için yükleyebileceğiniz bi alan bulunmuyo. İstediğiniz işleme görede samsunga ait bi uygulama yok. Varsa belki 3. parti bi uygulama bakabilirsiniz ama böyle bi uygulama bilgiside bende yok.