cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sorunumu çözmedililer!!!!

(Topic created on: 02-09-2023 07:49 PM)
305 Views
ugurxcetnn
Active Level 6
Options
Galaxy A

(BUGÜN AYNI SERVİSE TEKRAR GÖTÜRDÜM KULLANIMA FAZLA ENGEL DEĞİL DİYE HİÇ BİŞEY YAPMADILAR CİHAZA BAKMADAN GERİ VERDİLER.SAMSUNG GARANTİ KONUSUNDA ÇÖP .BENDEN KAYNAKLI OLSA ANLARIM ANCAK TEKNİSYENDEN KAYNAKLI Bİ SORUN BEN BU CİHAZI BU SORUNDAN DOLAYI ÇOK DÜŞÜK FİYATA SATABİLCEM TEKNİSYEN YÜZÜNDEN ZARAR ETTİM!!)
imageDün yazmış olduğum gönderi.

9 Comments
ugurxcetnn
Active Level 6
Galaxy A
SERVİSE GÖNDERMEYİN GÖNDERTMEYİN!!!
Galaxy A
Güzel kardeşim hakem heyetine sikayette bulun ben a52 icin bulundum sifir cihaz verdiler sizde basvurun en yakin kaymakamliga gidip tuketicu hakem heyetine verin
ugurxcetnn
Active Level 6
Galaxy A
Ne kadar uğraştınız bu durum için
Galaxy A
6 ay sürüyor bildiğim.
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Başka bir servise gönderin maalesef Samsung'un her servisi aynı kalotede değil . Eğer kargo'yu kabul ederseniz "Simge Elektronik" yetkili servisini şiddetle tavsiye ederim
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
Kullanıma engel olup olmadığını kendileri karar veremez bu söz rezillik resmen tüketici haklarına başvurun yeni ürün talep edin mutlaka
Galaxy A
Sadece gidip basvurumu yaptim 3 ay sonra bilirkisi cihazi istedi 1 gun orda kaldi 3 ay sonra sonuclandi tabi buyuk sehirdeyim ben ve yogunluk coktu uzun surdu ama en fazla 1 ile 6 ay arasinda kesin sonuclaniyor 6 ayi geçemiyor ufak sehirlerde 1 ay 2 ay arasi sonuclaniyor
ugurxcetnn
Active Level 6
Galaxy A
Çok teşekkürler sağolun .Hayırlı olsun en iyisini yapmışsınız.
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ugurxcetnn,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 15/02/2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes