cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sorun abidesi A52s

(Topic created on: 09-15-2022 03:23 PM)
483 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Nereden başlasam bilmiyorum ekranda donma uygulamalarda kapanma sorunları ısınma şarjın hızlı bitmesi kameranın sulu boya gibi çekmesi arayüzün hataları nereden tutsam elimde kalıyor.. aldığıma bin pişman olduğum telefon.

Resolved!
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Gecen bende aynı seyi yazdımdginda neredeyse linc edilecekt8k bahanee uyduruyormusum guya aynen cihazda isinma. Kamera net degjl videeo kalitesi kotu
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Kesinlikle kamera en ufak bir yakınlaştırmada piksel piksel oluyor..ekran desen sarımsı hayatımda ilk defa böyle bir amoled panel gördüm kalite vasat A serisi samsung mu bi daha asla... çok pişmanım
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
A serisi iyi ben a32 kullandim isinma basladigi icin bunu aldim pisman oldum cok ovduler gecen gonderi actim linc ediceklerdi beni neredeyse
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Bu model kronik sorunlu
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Bence A serisi Samsung alınmaz param çöpe gitti.. telefoncular ve kimse bu cihazı almıyor demekki herkes uyandı işe bu model kronik sorunlu olmasa iyi kötü bi fiyata satardım satamıyorum da..
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ekran sarımsı bir renkte duruyorsa gönderdiğim linke tıklayıp gönderimi incele
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
BEN HEP A serisi kullandim hic biri boyle degil servise goturun bende goturcm degsuin yada iade isteycem
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
İade vermiyolar ki kolay kolay nasıl çalışan cihaza iade versinler paramı geri vermezler
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Asiri isiniyorsa yada sorun varsa servis bunu onaylarsa iade alirllar yada degisin yapilir olmasa tuketici hakem heyetine basvurmaniz gerek