cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sorun abidesi A52s

(Topic created on: 09-15-2022 03:23 PM)
477 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Nereden başlasam bilmiyorum ekranda donma uygulamalarda kapanma sorunları ısınma şarjın hızlı bitmesi kameranın sulu boya gibi çekmesi arayüzün hataları nereden tutsam elimde kalıyor.. aldığıma bin pişman olduğum telefon.

Resolved!
Galaxy A
bende cok arastirdim kararsiz kaldim... 52 52s te ama a72 aldigima memnunum... zaten 5g cikana kadar telefon eskir...
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ben kulaniyorum sikinti yok bende siz bir servise basvrun yazilimi yeniden kurarlar test ediliyor teste cikarsa o parca deyisir
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Servise neden başvurayım anlamadım.. bu sorunları yaşayan tek ben değilim geniş bir kitle var. Dolayısıyla servislik bir durum yok telefon sıkıntılı alınmayacak bir model yani umarım anlamışsındır.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Kim o genis kitle 2 kisiden baska yok senle birlikte servise gidin test edilir ciyaz
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Burada olmayabilir olan da şikayet etmiyor farkında değil. Ben yabancı grupları ve forumları da takip ediyorum orada var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Boş yorum yapmayın lütfen
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Gerçekten ciddiyim bu soracağım soruda size yardımcı olmaya çalıştığım için mi acaba benim yaptığım yorum boş oldu
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Her konuya aynı yorumu yazıyorsunuz post kasmak için yorum yapıyorsun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Siz Öyle düşünüyorsanız Benim yapacak bir şeyim yok
İyi günler