cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sorun abidesi A52s

(Topic created on: 09-15-2022 03:23 PM)
558 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Nereden başlasam bilmiyorum ekranda donma uygulamalarda kapanma sorunları ısınma şarjın hızlı bitmesi kameranın sulu boya gibi çekmesi arayüzün hataları nereden tutsam elimde kalıyor.. aldığıma bin pişman olduğum telefon.

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba witcherx,


Cihazınızda yaşanan sorunlar için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
31 Comments
by35
Active Level 8
Galaxy A
Servise başvur bu dediklerinin hiç birini yaşamıyorum büyük ihtimalle hatalı cihazınız
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Servislik bir durum yok telefon komple hatalı
by35
Active Level 8
Galaxy A
Servise başvuru yap belki sorun çözülür hatalı cihazı zor kabul ediyor samsung ama şansınızı deneyin olmadı tüketici hakem heyetine başvuru yaparsınız
Galaxy A
Hatalı bir a52s 5g halada savuna biliyorsun yani
by35
Active Level 8
Galaxy A
Teknolojiden anlamıyorsun belli
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Hayir bende de yok o sorunlar hata profil gir bak sarj kulanimlarina
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
0 reset le sende
Galaxy A
millet a52s öve öve bitiremedi formna bakiorum en cok sorun a52 ve a52s te mevcut...
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Ya herşeyi sorun telefonun övenler neye göre övüyor anlamadım.. işlemci desen üst seviye performans alamadığın gibi ısınıyor. Arayüz desen pili içiyor. Isındığında daha fazla içiyor. Aldığıma pişman oldum ya.oyun oynayamıyorum telefonda. Samsung bu telefonu övene para mı veriyor neyse onu söyleyin.