cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Soru ?

(Topic created on: 01-21-2023 09:48 PM)
249 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefona bildirim geldiğinde ekran kapalı iken neden ekran açılmıyor yada açılıyorda mı ben bilmiyorum ? Yardımcı olursanız sevinirim cihaz a12 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Amoled ekranlarda oluyor ana sizinkiler amoled sanırım.Ekranı asası çekip arana kısmına sırasıyla bikdirim ve ekran yazıp arttığında çıkan satırların hepsi farklı sayfalara gidiyor.O satırlara tıklayıp düzenleyin,sorununuz cözülür.Screenshot_20230121_223159.jpg

View solution in context

10 Comments
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy A
Acilmiyor deilde bazi modellerde kameranin orda bildirim acma yetenegi var ama hangi modeller sayamam
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
hmm anladım
0 Likes
Solution
Galaxy A
Amoled ekranlarda oluyor ana sizinkiler amoled sanırım.Ekranı asası çekip arana kısmına sırasıyla bikdirim ve ekran yazıp arttığında çıkan satırların hepsi farklı sayfalara gidiyor.O satırlara tıklayıp düzenleyin,sorununuz cözülür.Screenshot_20230121_223159.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Allah Tebareke ve Teala razı olsun yaptım çok sağol 🤝🫂
Galaxy A
Hepsinden razı olsun,çözümü kabul ederseniz memnun olurum.
0 Likes
ssadecefatih
Active Level 6
Galaxy A
Nasil yaptin?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
sadece mesajlarda oldu sanırım whatsapp da olmuyor yada başka birşeyde araştırma içindeyim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bir program indirdim adı glimpse notifications yazıyorsun mavi arkadaşlar fonda 3 tane ard arda mesaj yazılmış gibi resim var onu indir oluyor
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Bazı uygulamalar işinize yarayabilir Play Store'da. Ama sistemde bildirim gelince ekran açılma özelliği yok edge paneli ve hatırlatıcı var.
0 Likes