cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Son güncelleme

(Topic created on: 06-22-2021 10:13 PM)
150 Views
OnurElmali
Active Level 2
Options
Galaxy A

A50 Kasma sorununu rapor atmama rağmen destek olamayan ve son güncellemeden telefonu daha kötü hâle getiren Samsung için teşekkürler. Beş para etmezsiniz!

13 Comments
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Ne gibi bir kasma sorunu var? Belki bende de vardır .
OnurElmali
Active Level 2
Galaxy A
Uygulamalara girip çıkarken kasıyor - mesaj yazarken klavye donup kalıyor sonra düzeliyor - oyunlarda kasma yaşıyorum - müzik dinlerken listenin altına doğru inerken kasma yapıyor - uygulamalar arası geçiş yaparken kasma yapıyor. Kısacası hafızanın yarısı doluyken cihaz sadece kasması için üretilmiş
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Şuan müzik dinliyorum arka planda 2 3 uygulama açık listede kasma yapmıyor - uygulama geçişinde bazen minik bir kasma yapıyor hemen geçiyor bazen yapmıyor. Mesaj yazarken klavye donması hiç yaşamadım telefonu 1 buçuk senedir kullanıyorum oyun vs MLBB de kasma oluyor o da oyunun sorunu PUBG de oynadım aşırı bir kasma yaşamadım
0 Likes
OnurElmali
Active Level 2
Galaxy A
Ben bu cihazda pubg oynayamıyorum çünkü kasıyor :)
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Nasıl bir kasma şuan hiç bana denk gelmedi kasma problemi
0 Likes
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Ben kamera uygulamasını açtığım zaman bildirim çubuğunu aşağıya indirmekte gecikme yaşıyorum çok fazla kasılıyor
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Şimdi sen deyince baktım bende öyle bir sorun yok
0 Likes
ertu96
Active Level 7
Galaxy A
Bende ezelden beridir var 😄
Aydın-
Active Level 4
Galaxy A
Bende tam tersi cihaz daha hızlandığıni farkettim cal of duty oyununda yuksek fps vermeye başladı teşekkürler Samsung 👍 👍 👍
0 Likes