cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Son UI 4 güncelleme sonrası kulaklık ses sorunu

(Topic created on: 01-31-2022 10:58 PM)
496 Views
Incante
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Kullandığım telefon Galaxy A72. Güncellemeden hemen önce Tautronics Soundsurge 85 kulaklığı kullanıyordum. Müzik, video ve konuşmaları rahatça sıkıntısız yapıyordum. Güncellemeden sonra aynı kulaklığı kullanmaya devam ettim ama şu an sadece telefon görüşmesi yapabiliyorum. Video ve müzik açıldığı zaman ses gelmiyor kulaklıktan. Başka bir telefonda denedim ve sorun olmadığını gördüm. Bu sorun son güncelleme ile ilgili. Lütfen biri ilgilensin bu sorunla.

Teşekkürler. 
14 Comments
galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
Biri gelir şimdi cihazınızı sıfırlayın der hikaye bunlar, geçmiş olsun öncelikle gelecek olan güncellemeyi beklemeniz lazım.
Incante
Beginner Level 3
Galaxy A

Teşekkür ederim.. hiç dikkat etmeden mi yapıyorlar bu güncellemeleri. Şimdi bu müşteri memnuniyetine de ters. Güncellemeyi geri alamıyormuyuz ya

galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
Samsung cihazlar hakkında yeterli bilgim yok güncelleme nasıl geri alınır, xiaomi olsaydı kolaydı üzgünüm :(
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Şunu belirteyim Samsung gibi diğer firmalarda kullanıcı deneyiminden daha çok cihaz performansı üzerine yazılım yapıyorlar yeni sistem yeni sorunlar demektir. Buna istinaden kullanıcı deneyimlerini ve şikayetlerini bakarak güvenlik güncellemesi yayınlanıyor. Tavsiyem sizde benim gibi bu güncellemesi beklemeniz
dwerd
Active Level 1
Galaxy A
Bende aynı durumdan muzdaribim telefonum a72 ve haylou moripods kulaklığımla şarkı dinleyemiyor video izleyemiyorum. Sıfırla diyorlar anca
Subutus
Beginner Level 3
Galaxy A
Bende de aynı sorun var
leathermer
Beginner Level 4
Galaxy A

Eakiden sıkıntısız kullandıgım kulaklik güncellemeden sonra medya seslerini iletmiyor görüşmelerde ses geliyor ama medya sesleri yok ağ ayarlarını falan sıfırladım ama bir işe yaraması ses çıkışı kulaklıktan onuda yaptım fakat olmuyoe 

Osmanakar
Active Level 6
Galaxy A
Geliştirici seçeneklerinden "A2DP donanım boşaltmasını kapatr" ayarını kapatınca düzeliyormuş.

geliştirici seçenekleri açık değilse telefon hakkında -> yazilim bilgisi -> yapim numarası art arda 7 kere basınca açılıyor.
leathermer
Beginner Level 4
Galaxy A
Çok teşekkürler