cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smasung A52 esnme ve kamera çevresi açıgklik.

(Topic created on: 01-24-2022 03:17 PM)
142 Views
Bellemy
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a52 16 aralik 2021 de satin aldim guc dugmesi etrafinda esneme var çözüm odaklı yakasmadiklari icin ugrasmak istemedim kilifla kullanmama rağmen esneklik yayildi ve devam etmektedir.Magdurum.+ Kamera cevresinde de flasa bakan taraflarinda acik var giz yanilmasi degil.İzmirde en iyi yetkili servis hangisi.Kusurlu ürününün arkasında durmayan samsung yetkililerinin açıklamaları da bu konu da servis yetkililerinin beyanlarının doğru olduğu yönünde bilgi iletiyorlar. Kusurlu ürünü piyasaya süren samsung ve aynı kusurlu ürünü satanlardan şikayetciyim. 
Ayrica telefon gorusmesinde maksimum sesde karşıdakini normal duyuyorum maksimum sesde diyirum bak.Ses beni tatmin etmedi.Sadece kağit uzerinde A52 iyi.
18 Comments
Galaxy A
Valla bendede a52 var ve cogu kullanicida bu sorunlar mevcut kamera etrafindan aciklik ve esneme sorunu var ben 4 kez servise gitim hepsinde bos cevaplar aldim en sonunda verdim tuketici hakem heyetine sonucu bekliyorum olmazsa sizde verin hakem heyetine
Galaxy A
Okadar zamandir kullandim ama bir sorun yaratmiyor hep suya katip cikariyorum esneme olmasina rağmen su almiyor cihaz
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Su geçirmez cihaz fakat böyle esnemeye devam ederse çok su geçirir
Galaxy A
Yok cok denedim halende aciklik var esnemw var ama su almiyor
Bellemy
Active Level 1
Galaxy A
Esnemeyi gectik diyelim kameradaki aciklik bu nasil bir cihaz bu devirde .
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung servise vermen gerek
Galaxy A
Boyle diyim a52 turkuyede uretilen bir cihaz aslinda parcalar koreden geliyor burda montaji yapilip kulanmaya hazir duruma getiriliyor turk insani yapimi esnemesi normal bence 😅😅
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Kesinlikle 😂 Kore'de yapılsa hayli hayli daha iyidir. Korelilerin eli Türklerin elinden daha temizdir jsjsjssjsjsjsnsjjs
Galaxy A
A52 pişmanlıkdır reklam kokan bir model gerisi yalan almayın aldırmayın