cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smartview Bağlantı sorunu

(Topic created on: 02-05-2021 10:30 PM)
4314 Views
SaMMyGuN
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung s8+ telefonumla evimdeki akıllı tv'ye sorunsuz şekilde ekranımı yansıtabiliyordum. Ancak son güncellemeden sonra sadece telefondaki içerikleri oynatabiliyorum ama ekran yansıtma çalışmıyor. Telefonum tv'yi görüyor, üzerine tıkladığımda tv de bağlantı kuruluyor yazıyor ama birkaç saniye sonra telefonumdaki smartview ekranında tv adı kayboluyor ve telefon yeniden cihaz taramaya başlıyor sonra cihaz isimleri yeniden geliyor, bu sırada tvde bağlantı kesildi diyor. Tekrar denediğimde aynı sorun devam ediyor. Aynı tv ye baska telefonlarla (daha eski sistem güncellemesi yüklü olan)  ile sorunsuz bağlanıyorum. Yani tv de herhangi bir sorun yok.  Forumda aynı problemi yaşayanlara önerilen tüm yönergeleri ( ağ ayarlarını sıfırlama, smartviev önbellek temizleme, verileri silme, durdurmaya zorlama, telefonu sıfırlama vb.) uyguladım ama sorun çözülmedi. Bu problem son sistem güncellemesinden sonra başladı. Sorunun son sistem güncellemesi ile ilgili olduğunu düşünüyorum.  Çünkü son sistem güncellemesine kadar hiç bir problem yaşamıyordum. 2 şubat 2021 tarihli G955FXXSBDUA3/G955FOVFBDTJ1/G955FXXSBDTJ1  güncellemeden sonra sorun yaşanıyor. Lütfen bir güncelleme ile bunu düzeltin yada bu problemi nasıl düzelteceğim hakkında yardımcı olun

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SaMMyGuN,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ayarlar > Uygulamar > Üç Nokta > Sistem Uygulamaları > Smart View uygulamasından veri sil işlemini yapabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SaMMyGuN,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ayarlar > Uygulamar > Üç Nokta > Sistem Uygulamaları > Smart View uygulamasından veri sil işlemini yapabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes