cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smart wiew

(Topic created on: 02-05-2023 12:49 AM)
125 Views
Members_FNPckJV
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

MERHABA. BUGÜN SAMSUNG GALAXY A13 TELEFON ALDIM. MAĞAZA YETKİLİŞİ AKILLI GÖRÜNTÜ (EKRAN YANSITMA ÖZELLİĞİ) VAR DEDİ VE BEN DE TELEFON EVDE DENEDİĞİMDE OLMADIGINI GÖRDÜM. BÜYÜK BİR HAYAL KIRIKLIĞI YASADIM. ALLAH ASKINA KOSKOCA SAMSUNG ŞİRKETİ İÇİNİN BASİT BİR İSLEM BÜ. GÜNCELLEME İLE AKILLI GÖRÜNÜM İSTİYORUM. O KADAR PARA VERIP HEVESLE ADIM. EKRAN YANSITMA GÜNCELLEMEZİ İSTİYORUUUUUUZ

4 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Geri iade edebilirsiniz. Mağazada yansıtma uygulaması var mı bilmiyorum
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
Madem cihazı yeni aldınız ve yanlış bilgi verildi size, 14 günlük iade süreci dolmadan, önce aldığınız yere sonra gerekirse tüketici haklarına başvurup ücret iadesi alabilirsiniz.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
O sizi yaniltmis iyiyade edebilirsiniz a 30 serisi ustu modellerde var yani a31 a32 gibi yani
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_FNPckJV,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Bize iletmiş olduğunuz değerli görüş ve önerileriniz, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.
MOD