Resolved! Solved

Original topic:

Smart lock בקושי עובד

(Topic created on: 10-27-2020 06:20 PM)
222 Views
PhantomDS
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
מאז העדכון האחרון, ה smart lock רוב הזמן נכשל ודורש אימות ביומטרי אחרי ניסיון פתיחה איתו. הפיצ'ר עבד קודם רוב הזמן ועכשיו זה רק מכשול נוסף. אצלי זה ב A71,  זה קורה למישהו אחר גם?
0 Likes
12 Comments
Roee
Active Level 8
Galaxy A

היי,

אתה מתכוון לעדכון האחרון שיצא בתחילת השבוע? אשמח אם תוכל לציין את מספר הגרסה.

בנוסף, הגדרת Smart Lock על בסיס GPS, או אחר? יעזור להבין האם הבעיה קשורה ל-GPS או לתכונה עצמה.

תודה.

0 Likes
PhantomDS
Beginner Level 2
Galaxy A
מדובר בעדכון מה 20 לאוקטובר - A715FXXU3ATI8 / A715FOJM3ATI3 / A715FXXU3ATI5

לא קיבלתי הודעה על עדכון חדש מאז אבל בבדיקה נוספת יש אחד שזמין כרגע. אני אנסה אותו ואראה.

אצלי הלוק מזהה את המיקום נכון ומציג את האייקון לפתיחה ללא זיהוי נוסף אבל כמעט בכל ניסיון לפתוח ככה את המכשיר, האייקון נעלם כאילו הוא נכשל ומתחלף לאייקון טביעת האצבע
0 Likes
PhantomDS
Beginner Level 2
Galaxy A
עדכנתי לגרסה :
A715FXXU3ATJ2 / A715FOJM3ATJ1 / A715FXXU3ATI5
הבעיה עדיין קיימת
0 Likes
Roee
Active Level 8
Galaxy A

אוקיי.
חשוב לדעת שבמידה ולא בוצע שימוש במכשיר במשך 4 שעות, או במידה והפעלת את המכשיר מחדש, תצטרך לבטל את הנעילה באמצעות השיטה שהגדרת - גם אם אתה נמצא ב'מקום בטוח'. זה חלק ממדיניות האבטחה של Google החל מאנדרואיד 10.

במידה וזה לא המצב, נסה לבצע את הפעולות הבאות:

1. הסר את המיקום שהגדרת, והגדר מחדש (רצוי באמצעות כתובת ידנית ולא איתור מיקום).
2. כנס לתפריט הגדרות > מיקום > שיפור דיוק. וודא שגם מצב סריקת Wi-Fi וגם Bluetooth פעילים.
3. בתפריט מיקום > שירותי מיקום, וודא שמצב 'דיוק המיקום של Google' פעיל.

עדכן לאחר מכן אם יש שיפור.

בהצלחה.

PhantomDS
Beginner Level 2
Galaxy A
מחקתי את מיקום ה'בית' ממפות גוגל וביטלתי את הסמארט לוק. הוספתי מחדש למפות את מיקום הבית והפעלתי שוב את הלוק. לצערי לא חל שיפור.

דאגתי שכל הכלים לשיפור המיקום מופעלים אבל מתוך כשלושים נעילות מכשיר, האייקון לפתיחה ללא זיהוי הופיע 3 פעמים. הוא עבד פעמיים מתוך ה 3.

אני יודע שזה פיצ`ר של גוגל והוא לא עבד מושלם גם בפיקסל הקודם שלי אבל המצב עכשיו ממש רע. אין לי מכשיר בלוטוט` נייח בבית שיוכל לשמש את הזיהוי ותמיד הסתמכתי על המיקום כדי לפתוח אותו בבית.

יש איזשהו דיבאג לוג שאני יכול לתפוס פה? אולי המכשיר לא לוקח מיקום בעקביות למרות שכל פתיחה של המפות מראה רמת דיוק גבוהה.

כיביתי והדלקתי את הלוק עוד פעם וזה אותו הדבר. רוב הזמן המיקום מזהה שלא דרוש זיהוי ויש את האייקון של מנעול פתוח אבל ניסיון לפתוח את המכשיר נכשל.
0 Likes
Roee
Active Level 8
Galaxy A

נוכל לבדוק את זה לעומק באמצעות הלוגים של המכשיר ולנסות לאתר את הגורם לתקלה.

שלח לנו בבקשה דוח שגיאות באפליקציה. חשוב רק לשחזר את התקלה לפני שליחת הדוח כדי שנוכל לאתר אותה בקלות.

קישור למדריך מפורט: https://bit.ly/2LarQZD 

תודה!

PhantomDS
Beginner Level 2
Galaxy A
שלחתי דוח שגיאה עם התיאור של הבעיה מיד לאחר שחזור.
0 Likes
PhantomDS
Beginner Level 2
Galaxy A
היי רועי, שלחתי דיווח נוסף והפעם האפליקציה דיווחה שהלוג נאסף בהצלחה. גם יש לי ווידאו של הבאג אם זה יעזור למישהו:
https://drive.google.com/folderview?id=1m_OyjmWsE5Oa0L5wO_-FBU0xWfOg9QUv
0 Likes
Solution
Erani
Active Level 5
Galaxy A
תנסה להחליק על המסך עצמו ולא לגרור מאיפה שהאייקון של הנעילה מופיע,
תבדוק אם עכשיו עובד לך טוב.
0 Likes