cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sizce hangi telefonu almaliyim

(Topic created on: 05-29-2022 08:57 AM)
387 Views
enessssyy6
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, onumuzde ki ay yeni telefon almayi planliyorum a52s 5g ve iphone se 2020 arasında kaldım sizce hangisi beni tatmin eder (telefonla asla oyun oynamiyorum) bir de samsung telefonlar kaç yıl guncelleme aliyor

19 Comments
Galaxy A
İphone se çöpü alınmaz o cihaza o para verilmez
enessssyy6
Active Level 1
Galaxy A
Aynı fiyata SE den daha iyi bir telefon önerir misin incelemek isterim
Galaxy A
S20 fe var öneririm incele yada 5g takıntın varsa yukarıda dediğin a52s cihazı var
Galaxy A
Benim düşüncem şöyle ben şuan a50 kullanıyorum ve bir daha samsung alırsam ancak S serisi alırım yoksa samsungun önünden bile geçmem, ki s serisinde bile kronikler var yani iphone öneririm hem kolaylık hızlılık kısayol açısından iphone iyidir. Hem bende iphone var diye hava atarsın 😅
Aklımda sadece samsung olarak s20fe var beğendiğim ama ısınıyor diyorlar tam olarak bilmiyorum
Galaxy A
Hava atarsinmi 😀
Galaxy A
Lafın gelişi🙂
Galaxy A
Bende Apple düşünüyorum ama geri tuşunu arıyor bı parmaklar 😀
_FVS_
Active Level 8
Galaxy A
A52s kullanıyorum, tercih ederim.
salihz
Active Level 10
Galaxy A
Sağlam ve uzun ömrülü olsun istiyosan SE daha uygun ama kısa süreli kullancam dolu dolu olsun diyosan A52s 5G
0 Likes
Galaxy A
Dostum kameraya önem veriyosan samsung oyun performansı verimlilik olsun hız olsun her anlamda xiamoi ben xiamoi almadim cok pismanim samsungun tek kamera ve tasarimi üstün xiamoi note 10 pro, bütcen düsük ise yurtdisi pocox3 pro almani önerrim iphone para verilmez bence xiamoi en iyisi ben mi 10 t veya poco x3 proya gecmeyi düsünuyom
0 Likes