cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sistem güncelleme ve uyarılarını kapama

(Topic created on: 09-05-2021 09:34 PM)
1843 Views
ins-karakalemlik
Active Level 5
Options
Galaxy A

Android Sistem güncelleme uyarılarını tamamen kapatmak mümkün mü bildirimler kapanmıyor ve Samsung müşteri hizmetleri bu uyarıyı yapatamazsiniz diyor onca para veriyoruz ben eskitme politikası güncellemelerinizi ne yapmak ne de uyarısını almak istiyorum bu benim en doğal hakkım reklam gibi 2 güne bir tam sayfa ekran da yanlışlıkla bi indir telefon pert Samsung A72 Ağustos güncellemesi almadan önce 9 saat ekran suresi alıyordum oğlum güncellemeleri indirimis şuan ki ekran sürem mahsimum 6 saat nere gitti bu 3 saat hep işler yapmama rağmen telefonun hem bekleme hem ekran suresi düştü velhasıl yıldırdın samsung A72 4200 satabilirsem ver elini iPhone yıllar boyunca **bleep** ettiğim telefonu aldıracaksın Samsung sen bu beyin gücünü çoktan hak ettin bir Allah'ın kuluda batarya algoritması iyileştirmesi adı altında verilen guncellemenin bataryayı mahvettiginin açıklamasini yapmıyor ve servise yönlendirin memberstan hata raporu gönderin diyor boş boş şeyler verdin güncellemeyi patates oldu işte telefon kabul et.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ins-karakalem_sanart,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Galaxy A
Hayır mümkün değil ve güncellememek sorunlar oluşturur
0 Likes
Galaxy A
Ekran resimleri ile ispatlarim hocam A72 kullanıyorsan bilirsin
Galaxy A
Yok ama tab s6 lite kullanıyorum engelleyemezssin
0 Likes
Galaxy A
Neden engelliyemiyoruz hiç düşündünüz mü çünkü sonunda bu uyarılarda yılıp guncelliyorsun ve her guncellemede telefin daha fazla ram kullanıyor daha fazla kasıyor ve daha fazla pil harcıyor normalde 5 sene kullanacaksan telefonu 2 sene sonra Kasiyor dönüyor diye satıyorsun kendine guveniyorsa Samsung bu konuda kullanıcıya bıraksın bildirimi kapata bilelim isteyen guncellesin istemeyen guncellemesin ama güncellemeyi taciz etmesin sürekli
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Sistem güncelleme bildirimleri malesef iptal edilemiyor. . Bende kapatmayı denedim yine bildirim geliyor. Çok dikkat ediyorum bu sebeple yanlışlıkla güncelleme olmasın diye .
Galaxy A
Ben bu sorunu çözdum hocam **bleep** bir program root olmadan kapatıyor ama ücretli
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çözüme ulaştıysanız sizin adınıza sevindim.
0 Likes
Galaxy A
Benim Samsung Türkiye'ye bir sorum var madem ben tuketiciyim ve bu telefonu tüm hakları ve vergileri dahil bedeli ödeyerek aldıysan bu bildirimleri almak zorunda değilim doğrumu bu bir dayatmadir ve bu konunun yargı yolunun açık olduğunu düşünüyorum ayrıca her guncellemede telefonun kutudan çıktığı rom stabilite nin bozulmadığıni bana somut verilerle ispatlasin ben her güncelleme ile batarya performansı ram kullanımı noktasında çok daha kötüye gittiğini somut olarak ispatlamaya hazırım. Hodri meydan
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ürünün garanti belgesinde arka sayfasında kullanıcı ve üretici şartları kullanım hakkı yazılım vs. Gibi durumlar yasal olarak paylaşılıyor . Oradan bi bakın isterseniz firma hangi durumlarda istediği gibi yazılımı veya bir uygulamayı alıp veriyor., bunun ucu çok açık telif hakkı firmaya ait olduğu için tüketici bu durumda sessiz kalabilir yada yasal hakkı varsa kullanabilir
0 Likes