cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sinyal yok şebeke yok

(Topic created on: 08-08-2023 10:04 PM)
40 Views
Aytaj
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Samsung Galaxi A11 telefonumdan sinyal yok şebeke çekmiyor neden ola bilir acaba? Ne yapmam gerekiyor? 

4 Comments
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
tlf. kapattıktan sonra sim kartı çıkartıp elinizle yüzeyini silip tekrar takın ve simi taktıktan sonra tlf açın. aksi takdirde sim kart zarar görebilir.
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Bunun için bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için; Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri > Otomatik olarak seç bölümüne izin verilmelidir.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Detaylı bilgiler için Samsung Yetkili kişilerden destek alabilirsiniz 444 77 11.
https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/
Aytaj
Beginner Level 4
Galaxy A
Bilgi için çok teşekkür ederim
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm. Cihazınızın Ağ ayarlarını sıfırlayın. Ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla.