cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Simge

(Topic created on: 09-14-2022 01:57 PM)
487 Views
CanerrA32
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bu işaret ne anlama geliyor ilk defa görüyorum.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
O telefon cekmedigi zaman veya zayif cektigi zaman bagli oldugun wifi uzerinden cagri alip veya cagri yapa bilmeye yariyor daha saglikli gorusme yariyor yani

View solution in context

0 Likes
19 Comments
emretfkci
Active Level 7
Galaxy A
Wifi Araması işareti Screenshot_20220914-140208_Wi-Fi Calling_88835_1663153328.jpg
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
O şey için wifi yi dengede tutmak için oluyor
0 Likes
ÖmerS
Active Level 6
Galaxy A
Alakası yok. Wifi arama aktif
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Alakası yok diyorsun da arama şeyi değil o bir kere
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Dengede tutuyor wifi arama ztn telefonun kendisinde var nys
0 Likes
ÖmerS
Active Level 6
Galaxy A
Wifi ye girip wifi aramayı aktif et. Sonra telefonu uçak moduna al ve wifiyi aç. Aktif bir wifi ağına bağlı isen o işaret çıkar ve wifi ağı üzerinden arama yapıp, dışardan aranabilirsin. Telefon şebekesinin çekmediği yerden wifi ağı sayesinde hattın ulaşabilir olması için bu özellik var. Samsung kullanım kılavuzunda da aynı bilgi yer alıyor ayrıca. Yanlış yönlendirme yapmaya gerek yok
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Yanlış yönrendirme yapmıyorum diyorumki millet wifiyi dengede tutmak için yarıyor diyende olduğu için bir yandan dengede tuttuğu içinmi diye sandım ama bak wifi taramasında kullanılıyor biliyorum ama dengede tutmak içinde yarar yani bağlantı kesilmesini önler anladınmı nedemek istediğimi.
0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy A
Bak kardeşim dengede falan tutmuyor anla şunu illa dengede tutuyor diyorsun o özellik WİFİ ARAMASIDIR wifiyi dengede tutan bir özellik falan değildir öyle bir şeyde imkansızdır zaten modem bir sinyal yayar senin telefonun o sinyalı yakalar telefon ne kadar uzaktaysa o kadar kötü wifi olur dengeleme falan YOK
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Nys anladık aynı şeyler filan Milan
0 Likes