cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SimCity Buildit Oyunu Sürekli Çöküyor

(Topic created on: 02-06-2020 07:42 AM)
581 Views
ÖzgürS23
Active Level 7
Options
Galaxy A

Önceki telefonumda ve halı hazırda iPad'de sorunsuz şekilde oynadığım SimCity Buildit oyununu Galaxy A70'de başlatırken sürekli beyaz boş ekranla karşılaşıyorum ve oyun kapanıp ana ekrana dönüyor. Oyununun verilerini sildim cache sildim, Oyunu kaldırıp yeniden kurdum ama bir şey değişmedi. Oyunun yöneticilerinin önerdiği çözümler de işe yaramadı. 

İki tane çözülmeyen sorunum var ve ben gerçekten severek ve isteyerek aldığım A70'ten soğumak üzereyim
2 Comments
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgünüm. 

Bahsetmiş olduğunuz uygulamayı  Game Launcher kullanarak başlatmayı denediniz mi?

Bu işlemi yapmadıysanız, sırasıyla;

• Ayarlar > Gelişmiş Özellikler > Game Launcher tuşuna basılır. 

• Oyun listesinden bir oyun seçilir. (Daha fazla oyun bulmak için ekranı yukarı doğru sürükleyin.)

• Play Store ve Galaxy Apps (Galaxy Store)'ten indirilen oyunlar Game Launcherekranında otomatik olarak gösterilecektir. Oyunlarınızı göremezseniz üç nokta üzerine basarak, Uygulamaları ekle üzerine dokunun.

Bahsetmiş olduğunuz uygulamayı, Google Play Store üzerinden indiriyorsanız tüm verilerini sildikten sonra, Galaxy Store üzerinden indirim sağlayarak kontrol etmenizi rica ederiz. 

Tüm bu işlemlere rağmen sorun devam ediyorsa;

• Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

ÖzgürS23
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba, Game Launcher'ı devre dışı bırakıp Google Play Oyunlar üzerinden bağlanınca sorun kalmadı. Geliştiricilerin Game Launcher'a göz atması gerekiyor olabilir.
Teşekkürler