cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Silme

(Topic created on: 09-28-2020 09:50 PM)
291 Views
lEMREl
Active Level 5
Options
Galaxy A
Merhabalar, acaba bunu basarsam neler silinir?
Silmemi tavsiye edermisiniz?

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bunu yaptığınız da, hiç bir veri kaybınız olmayacaktır. Sadece ayarlar içerisinde yaptığınız düzenlemeler silinecektir. ( Klavye ayarları, zil sesi ayarları, Wi-Fi vb.)

View solution in context

0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Resimde gördüğün durumlar hariç diğer ayarlar varsayılan haline sıfırlanacaktır.
Güvenlik ayarları, dil ayarları, hesaplar, kişisel veriler ve indirilen uygulamalar bu işlemden etkilenmeyecek ve silinmeyecektir.

View solution in context

12 Comments
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bunu yaptığınız da, hiç bir veri kaybınız olmayacaktır. Sadece ayarlar içerisinde yaptığınız düzenlemeler silinecektir. ( Klavye ayarları, zil sesi ayarları, Wi-Fi vb.)
0 Likes
lEMREl
Active Level 5
Galaxy A
kişisel veriler silinir diyor ne tür kişisel veriler olabilir
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Resimde gördüğün durumlar hariç diğer ayarlar varsayılan haline sıfırlanacaktır.
Güvenlik ayarları, dil ayarları, hesaplar, kişisel veriler ve indirilen uygulamalar bu işlemden etkilenmeyecek ve silinmeyecektir.
lEMREl
Active Level 5
Galaxy A
teşekkür ederim dostum kolay çalışmalar:)
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
teli uctan uca tum her seylerin gider ha hafiza kart ve sim kartlar haric wifi sifresi galeri uygulamalar rehber mesajlar cagri gecmisi vidyolar
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
o dedigin sana ait olan hersey telefonfa olan yani
0 Likes
lEMREl
Active Level 5
Galaxy A
o alttaki değil mi ya?
0 Likes
lEMREl
Active Level 5
Galaxy A
hiç sıfırladın mı sen
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
2 side ayni kapiya cikiyor ama islemleri farkli o sifirlarsin isaretledigin yer teli kutudan cikarmis gibi olur
0 Likes