cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Silinen lerim heri getirme

(Topic created on: 01-20-2023 06:55 AM)
237 Views
Qawse07
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar A30 telefon da 4 ay önce silinenleri gerigetirebilirmiyim birde imei numarasından 2022 yılında kullanılan sim kartları görebilir miyim şimdi den teşekkür ediyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Belirtilen tarihte yedekleme yapıldıysa geri getirilebilirsin. Hangi sim kartın kullanıldığını görüntüleyebilecek bir ekran samsung tarafında yok.

View solution in context

8 Comments
jsjjsl
Active Level 6
Galaxy A
Silinenleri geri getiremessin sim kart için cihaz faturasını btk ya at yardımcı olurlar
Qawse07
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ediyorum sağolasın
Galaxy A
Maalesef getiremezsin.Çöp kutusu açık bile olsa en fazla 1 ay öncesi getirilebilir.
Qawse07
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler
twibtil
Active Level 8
Galaxy A
zor ama mumkun, isini iyi bilen biri yapabilir. android'de silinen hicbir sey tamamen silinmez, bir sure sonrs telefonda hicbir sey olmasa bile hafizasinin dolu olmasinin sebebi de budur
0 Likes
Qawse07
Active Level 1
Galaxy A
İşte işini iyi bilen birini bulmaya çalışıyorum reis inşallah bulurum
0 Likes
Yasnb
Active Level 5
Galaxy A
Hepsini değilse de %50 70 veya daha fazlasını getirebilirsiniz. Benimde başıma gelmişti. Kıytırık bir programla bile %40ini almıştım. Para vererek daha profesyonel bir programla sende getirebilirsin
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Belirtilen tarihte yedekleme yapıldıysa geri getirilebilirsin. Hangi sim kartın kullanıldığını görüntüleyebilecek bir ekran samsung tarafında yok.