cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ses

(Topic created on: 03-23-2022 02:33 PM)
125 Views
2156
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar samsung müzik programından müzik çalarken herhangi bir bildirim geldiğinde ses kısılıp öyle kalıyor şarkıyı kaptıp bidaha açtığımda düzeliyor aynı problemi yasayan oldumu acaba yada nasıl çözebiliriz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle Samsung Music uygulamasının verilerini silip telefonu yeniden başlatın Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun hala devam ediyorsa 444 77 11 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini sağlayın veya burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Yukarıdaki linke tıklayın
2156
Active Level 5
Galaxy A
Gönderecem kardeşim teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil
0 Likes
2156
Active Level 5
Galaxy A
Yanı söyle ses tam kısılmıyor tekrar sona kadar yükselttiğimde aynı kısık kalıyor müziği komple kapatıp optimize ettikten sonra düzeliyor
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle Samsung Music uygulamasının verilerini silip telefonu yeniden başlatın Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun hala devam ediyorsa 444 77 11 Samsung müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini sağlayın veya burdan yardım al bölümünden Samsung Membersa hata raporu gönderin
2156
Active Level 5
Galaxy A
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim 🙂