cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ses sorunu

(Topic created on: 10-12-2020 12:50 AM)
178 Views
Nurr1
Active Level 1
Options
Galaxy A

İyi akşamlar a50 kullanıcısıyım telefonumu servise göndermedim ama telefon tamircisine götürdüm format attırdım hopörlerini değiştirttim yinede olmadı telefonumu telefoncuda bıraktım 2 aya yakındır yazılım güncellemesini durdurmuştum ondan dolayı sesi hiç çıkmıyor olabilirmi

4 Comments
Nurr1
Active Level 1
Galaxy A

İyi akşamlar ben a50 kullanıcısıyım bir süredir youtube'dan video açınca seri bir şekilde ilerleyip hiç bir şekilde ses gelmiyordu sonra tekrar düzeliyordu fakat artık hiç ama hiç olmuyor youtube'dan video açıyorum seri bir şekilde ilerliyor ve hiç ses çıkmıyor normal samsung müzikten şarkı açıyorum onda hiç ilerleme bile olmuyor 1 aya yakındır bu şekilde duruyor telefonumu servise göndermedim ama telefon tamircisine götürdüm format attırdım hopörlerini değiştirttim yinede olmadı telefonumu telefoncuda bıraktım 2 aya yakındır yazılım güncellemesini durdurmuştum ondan dolayı sesi hiç çıkmıyor olabilirmi
neden böyle olmuş olabilir bu konu hakkında rica etsem bilgi alabilirmiyim

0 Likes
MehmetMsl
Active Level 4
Galaxy A
keşke telefoncudan önce servise götürseydin parça çalma değiştirme olayları olabiliyor
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızı en güncel sürüme güncelleyin.
Samsung Members - Yardım alın - İnteraktif kontroller sayfasında hoparlör testi yapın. "iyi" çıkarsa donanımsal bir sorun yoktur.
Daha sonra incelenmesi için uygulama üzerinden hata raporu gönderin.
Nurr1
Active Level 1
Galaxy A

Mutlaka deneyeceğim