cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ses kısıp açma

(Topic created on: 08-13-2022 10:22 AM)
101 Views
Mustafa Şahin
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba. Çok **bleep** karşılaştığım bazı sorunlar hakkında yardımcı olmanızı isteyecem. Namaza camiye gittiğim zaman tlf sesini kısıyorum. Fakat namazdan sonra açmayı unutuyorum. Bu seferde beni arayanlardan azar işitiyorum.

Güncelleme yaparken yeni bir ilave yapılarak ses kısma seçeneğine zaman ekleyebilirmisiniz. Mesela 10 dakika sonra yada 1 saat sonra sesi otomatik eski haline alsın. Gece yatarken sürekli ses kısık ayarı yapıyorum. Bunun yerine bir kerede ayarlayabileceğim alarma benzeyen ses kısma ayar sayfası olsun. Böylelikle gece yatarken  ses kısma sabah ses açma ayarı yapmak zorunda kalmayayım.

Birde çocukların eline verdiğimiz zaman sesini maksimuma kadar açsa bile benim gizli olarak ayarladığım ses tonunu geçemesin. Ama ekrandan sanki maksimuma kadar açtığını sansın. 

3 Comments
Mkck
Active Level 1
Galaxy A
Var zaten öyle Bi özellik
Mkck
Active Level 1
Galaxy A
Ekranı aşağı kaydır WiFi Bluetooth yada fenerin olduğu kısımda RAHATSIZ ETMEYİN bölümü var oradan saat ayarlayarak 1 saat veya 2 saat zaman bitiminde sesi tekrar otomatik açar
Mkck
Active Level 1
Galaxy A
Tam olarak ayarlaya bilmen için anlatıyorum. Simgenin üzerine tıklama. Rahatsız etmeyin yazısına tıkla. Ordan ayrıntılar ve ne kadar süre ile yazan bölüme gir. Orda 1 saat yazan bölümü seç süreyi uzatmak için artı yada eksi ile zamanı ayarla. Bu kadar. Süre dolunca otomatik ses seviyelerin eski haline gelir. Eğer ayar yapmadan sessizde ise telefonun zaman bitiminde gene sessize alır. Ayarlamadan önce telefonun sesi açık olmalıdır. Birde istisnalar var onları kapatabilirsin. Bir kişi semi 15 dakika içinde 2. Yada 3. Kez ararsa o kişiye istisna gösterip telefonun sesi çalabilir. O istisna özelliğini kapatabilirsin.