cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ses kısılması

(Topic created on: 09-09-2021 12:06 AM)
145 Views
Dağıstann
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba 

Samsung a71 kullanıyorum Cihazdan müzik dinlerken ses kendiliğinden 
Kısılıyor ve kılıfsız kullanıyorum temas yok ve akıllı ses kapalı durumda şuan sorun tekrar ediyor 
Yardımcı olmanızı istiyoruz 
10 Comments
Galaxy A
Merhaba Cihazınızın ses tuşlarını kontrol edin kendinden basıyor olabilir öyle bir şey yoksa fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin yine çözülmez ise yetkili servis ile görüşün.
Dağıstann
Active Level 6
Galaxy A
Bugün burayı okuduktan sonra 2 defa fabrika ayarlarına döndürdün yine aynı sorun oluştu
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba fabrika ayarıyla alakalı bir durum yok ses kısma butonunuzun sağlıklı çalışıp çalışmadığından emin olun ardından bu hatayı ekran kayıtı alarak members üzerinden hata raporu şeklinde paylaşın ağustos güncellemesi bu ay gelecek
Galaxy A
Yazılımsal olabileceğini düşünüyorum cihazınızın yazılımı güncel mi?
Dağıstann
Active Level 6
Galaxy A
Evet
0 Likes
Solution
Galaxy A
Members uygulaması üzerinden hata raporu oluşturun yardımcı olacaklardır. Olmadı servis ile görüşün
0 Likes
Dağıstann
Active Level 6
Galaxy A
Güncel
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardeşim

Anladığım kadarıyla ses butonlarina darbe sonucu veya sivi teması sonucu oluşan bir hata dır. Yazılımsal olabilir veya yüklediğiniz bir uygulamaya verdiğiniz izinler den kaynaklı olabilir. Samsung Tutor'u indir ve görüntülü olarak iletişim kur ve servise ver cihazı.

**Samsung Tutor yalnız Galaxy Store de mevcut

Teşekkürler:)
Dağıstann
Active Level 6
Galaxy A
Ses bütünüyle alakalı değil maalesef yüksek sesli bi müzik veya titreşimli beraber çalınca hoparlör ses çıkışyerine birşey temas ettiği anda gıcırtısı sonrası ses yarıya düşüyor ama yan tuş tam ses görünüyor yine