iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Ses (Bildirim Sesleri) ve Titreşimde sorun yaşıyorum

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-10-2022 10:47 PM)
Rizeli53_25
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Merhabalar ben geçtiğimiz yaz tatilinden sonra titreşim sorunu yaşamaya başladım geçtiğimiz yaz tatilinden önce de titreşim sorunum vardı ama gidip geliyodu çok **bleep** olmuyodu yaz tatilinden sonra yani  okullar açıldıktan sonra titreşim gidiyo ve bir daha asla gelmiyo ama telefonu yeninden başlatığımda titreşim tekrar geliyo yani titreşim ne zaman giderse o zaman telefonu yeniden başlatığım zaman titreşim etkin hale geliyo ama bi zaman sonra tekrar malesef gidiyo şu **bleep** titreşimimde bir sorun yok ama her an gidebilir.

Ses sorunuma da gelirsek sadece bildirim sesleri gelmiyo malesef normal bütün sesler geliyo ama bildirim sesi bir türlü gelmiyo bildirim sesi için testlere baktığım zaman seslerde de bir sorun görünmüyor ama malesef ki ayarlarda ses ve titreşime denemek için girdiğimde de , bildirim seslerine girdiğimde bildirim sesi de gelmiyo bildirim sesini bu gün **bleep** ettim dün hiçbir sorun yoktu bildirim sesinde ama bu gün var :(

Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim :)

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızı sıfırlayın düzelmezse yetkili servis merkezine cihazı götürün servis bilgisi için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711

Çözümü orijinal iletide görüntüle

1 Yorum
Çözüm
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızı sıfırlayın düzelmezse yetkili servis merkezine cihazı götürün servis bilgisi için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711