cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ses çıkış cihazı değiştirme tuşu

(Topic created on: 06-08-2022 05:14 PM)
490 Views
unberden
Active Level 4
Options
Galaxy A

Ya eskiden android 11de ne güzel bildirim çubuğunun altında Bluetooth kulaklık bağladığımızda ses çıkış cihazını seçme yeri gelirdi. Bunu android 12den sonra bulamadım. Bilgisi olan birisi yardım edebilir mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Bahsettiğin şey bildirim panelini indirin sağ üstte 3 nokta girin > guick panel düzeni >cihaz kontrolü ve medya çıkış kontrolü her zman göster yapıp oradan medya çıkış yerini ayarlama yapabilirsiniz

View solution in context

3 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Bahsettiğin şey bildirim panelini indirin sağ üstte 3 nokta girin > guick panel düzeni >cihaz kontrolü ve medya çıkış kontrolü her zman göster yapıp oradan medya çıkış yerini ayarlama yapabilirsiniz
unberden
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ederim. Android 12ye geçince resmen sınırlamalar geldi, ben medya tuşlarını devre dışı bırakırdım hep orada yer kapladığı için. Android 11de buna rağmen çıkardı bildirim. Veya gboard klavye kullanıyorum, android 11de panoya gboard kullanırken de erişebiliyordum (telefon panosu) ve oradan temizlik yapınca telefonda bi hızlanma oluyordu. Şimdi bu panoya erişmek için Samsung klavyeyi açıp oradan pano açmam gerekiyor falan. Gerçekten sınırlamalar hiç hoş olmadı
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek, Evet bazı durumlar daha iyi bir yerde erişime açık olabilirdi