cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Servis ile ilgili sorular

(Topic created on: 06-08-2023 12:35 AM)
119 Views
cettnna33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Telefonumu servise göndereceğim kesinleşti ilk olarak telefonunu göndermiş birine soruyorum telefon kaç günde geldi?Ve samsung'un servisleri genelde kötü oluyormuş birşeyi yok denip geri gönderiliyormuş bu yüzden en iyi ilgilenen servis neresi?(mersine yakın olsa iyi olur ama zorunlu değil)

4 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Kendin verirsen 3 saate alirsin ama kargo verirsen 4 5 gune alirsin ve serviste gelen ciyazim memnun eti beni
enesdzgn
Active Level 6
Galaxy A
Samsung servisleri en iyi servisler arasında. Eğer parça varsa 1saat icinde teslim ediyorlar. Ayrıca bulunduğum sehirde servisi var ve inanılmaz iyi Samsun bayrak elektronik
Galaxy A
Valla ben kargo ile gönderiyorum 3 günde geliyor hafta içi ise. Haftasonu ise haftasonları iş günü olmadığı için süre uzuyor. Ve servise gitme olayı şöyle şehirlere göre belirleniyor. İstanbul servisine giderse biraz sıkıntı olabilir oradan şikayet var ama Ankara servisine giderse sıkıntı olmaz çünkü oranın baya hayrını gördüm. BDH Bilişimi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz servise gönderme konusunda.
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

hocam mersinden kargoyla gönderebiliyorsun sadece Samsung servis yok arkadaşımınkini yolladım. maksimum onarım süresi 20 iş günü ama bizim ki hemen  4 günde gelmişti. bana sms le attılar Samsung Yetkili Servis . NECATİ BEY CAD. NO:55/B KIZILAY/ÇANKAYA-ANKARA yurtiçi kargoyla ücretsiz gönder ve kargo ücretsiz gönderi numarası bu 460087748  ben adanaya giderim dersen eğer arabayla orada akıllı servis var servis var DESTEK BİLİŞİM- CEMAL PASA MAH. 63009 SK. NO:10 SEYHAN tel. 444 0 490  buraya gidince  1 saate onarım yapılabiliyor eğer süreyi geçerse yedek  telefon veriyor gitmeden arayabilirsin