cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Servis Yazılım ücreti ne kadar?

(Topic created on: 03-24-2024 10:53 PM)
243 Views
OLI88
Active Level 2
Options
Galaxy A
Telefonumda çare plus mevcut ama knox kildini açtığım için garantiye giriyormu bilmiyorum. Güncel fiyat ne kadar?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
SukruCil
Active Level 7
Galaxy A
Yazılımı kendinizde yükleyebilirsiniz safwp sitesinden cıhaz marka modelini girerek tr dilini seçip güncel yazılımı indirin ve odan proğramı ile yükleyebilirsiniz nasıl yapılcağına dair videolar youtubede mevcuttur

View solution in context

Solution
SukruCil
Active Level 7
Galaxy A
Bi servisle görüş samsun ekipleri uzaktan cıhazınıza bağlanıp bi baksın 444 7 711 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz sabah 8 akşam 20 ye kadar ulaşabilirsiniz

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Solution
SukruCil
Active Level 7
Galaxy A
Yazılımı kendinizde yükleyebilirsiniz safwp sitesinden cıhaz marka modelini girerek tr dilini seçip güncel yazılımı indirin ve odan proğramı ile yükleyebilirsiniz nasıl yapılcağına dair videolar youtubede mevcuttur
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Hocam biliyorum ama durum biraz karışık cihazıma samfw üzerinden rom yükledikten sonra hat sorunu oluştu. Sorun tam olarak 5 ila 8 arasında hat kendi kendine kapanıyor. Cihazım A24 hatta şuanda gitti fotoğrafları altta bıraktım.1711310614027.jpg1711310614138.jpg
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Yazılım hatası olabilir maalesef
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Evet resmi olarak paylaşılan romda sıkıntı var. Bu globalde de mevcut.
Solution
SukruCil
Active Level 7
Galaxy A
Bi servisle görüş samsun ekipleri uzaktan cıhazınıza bağlanıp bi baksın 444 7 711 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz sabah 8 akşam 20 ye kadar ulaşabilirsiniz
0 Likes
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Teşekkürler deneyeceğim.
0 Likes
SukruCil
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim
0 Likes
Gürkan_Krt
Active Level 6
Galaxy A
Cihaz garanti dışı kalmış kabul edilir. Ücreti de muhtemelen cihazı isterler kontrolden sonra söylerler. Stock rom yüklemeyi deneyin Bi ihtimal çözüm olabilir
0 Likes
OLI88
Active Level 2
Galaxy A
Samfw, sammobile, samfrim ve frija bunların hepsini denedim ama sonuç aynı. Paylaşılan stok rom sıkıntılı. Yeni güncelleme dokunmatik de sorunlu.
0 Likes