cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sensör hassaslığı

(Topic created on: 11-09-2022 06:05 PM)
147 Views
Denizzx
Active Level 7
Options
Galaxy A

Son gelen güncellemelerle telefonun sensör ayarını da bozdular. Telefonun üzerine gölgem düşse parlaklığı en dibe çekiyor hiçbir şey göremiyorum. Eskiden bu böyle değildi. Gidip cihaz testi yapın diyip çıldırtmayın insanı, bunu yapmayı zaten akıl ediyoruz sorun yok diyor orda her şeye zaten. Ayrıca ön kameraya 2 aydır girmiyordum bugün girdim piksel pikselim teşekkürler Samsung(!)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Goro08
Active Level 5
Galaxy A
Sanırım otomatik parlaklıklarda çok şarj yemesin diye çok düşük parlaklıklara çektiler.
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
İşimi görüyor şarjı da çıkarıyordu 1 gün bunun için seçenek koysunlar bu kadarını da akıl etmeleri lazım.
Galaxy A
Otomatik parlaklık ayarını kapatırsanız değişmezScreenshot_20221109_204537_1000005246_1668015937.jpg
0 Likes
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Otomatik parklaklık ihtiyaç kardeşim güneşte nasıl elimle açayım? Düzgün çalışan şeyi bozmalarından dolayı ben niye ilkel yönteme dönüyorum?
Galaxy A
Ayrıca oynarken başınıza geliyor ise, game Launcher da otomatik parlaklık engelle seçeneğini aktif edebilirsiniz. Bu durumda da ekran değişmez
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes