cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung yetkili Servis telefonumu bozuk verdi

(Topic created on: 04-22-2022 11:48 AM)
203 Views
çöpsung
Active Level 1
Options
Galaxy A

Hediye gelen garantili samsung marka telefonunumda amoled ekran hatası oluştu.Erzurum samsung  emir elektronik yetkili servise garanti kapsaminda onarilmasi talimati verdim.samsung teknik serviste telefonumun öncesinde müdahale sonucu garanti dışı olduğunu öğrendim.Ücretli Onarim yapilabilecegini söylediler.Ben de Şahsima telefonumu iade edilmesini onarim yaptirmayacagimi beyan ettim.acelem oldugu için teslim aldigim telefonu inceleme yapamadim servisten ayrildim.Telefonunu incelerken anladim telefonu söküp toplarken bir yerini bozmuslar hopörlörden hicbir sekilde ses gelmiyor.hopörlör saglam verdigim telefonu garantisiz olunca bozup vermişler .kendilerinin aradim ve telefonu şahsima teslim etmeden son test raporlarini istedim.Aldigim cevap yani ben onarimi kabul etmedigim için test falan yapilmamiş öyle bir raporun tarafima verilemeyecegi ve telefonunun hopörlörünu bozup teslim ettiklerini kanitlayamayacağimi ayrica teslim ederken kagidi imzaladigimi hak talep edemeyecegimi yasal yollarin açik oldugunu söylediler.iyide ben o teslim kagidi imzalamasam telefonumu tarafima teslim edecek miydiniz ki samsung sonuc olarak yasal yollardan hakkimi sonuna kadar arayacağim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba çöpsung,

22.04.2022 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Tüm talepleriniz için bize 444 77 11 numaralı Samsung çağrı merkezimizden de ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Bu konu hakkında başvuru yapacağınız mercii samsung genel merkezi sonuç alamaz iseniz tuketici hakları hakem heyetine detaylı bir şekilde dilekçenizi yazıp faturanız ile başvuru yapmanız umuyorum ki lehinize haklı bir karar çıkar
çöpsung
Active Level 1
Galaxy A
Cevap icin sagolun.
0 Likes
dinliyorum
Active Level 7
Galaxy A
Garantiyi de onlar bozmustur size yalan soyluyorlar kanımca..
0 Likes
çöpsung
Active Level 1
Galaxy A
Garantiyi onlarin bozduguna ihtimal vermiyorum.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba çöpsung,

22.04.2022 tarihinde aranarak tarafınıza bilgi verilmiştir. Tüm talepleriniz için bize 444 77 11 numaralı Samsung çağrı merkezimizden de ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes