cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung ve A53 Pişmanlıktır

(Topic created on: 02-01-2023 09:23 PM)
130 Views
Smashz
Active Level 4
Options
Galaxy A

İlk defa 120 hz de pubg mobile oynadım 20 dakikalık oyun deneyiminde da şarj %96 dan %79 düştü ve cihaz oyunda öyle bir kastı ısındı ki resmen 3 FPS 5 FPS oynadım oyunu Eski cihazım A50 ile bile çok daha iyi pubg mobile oynuyordum daha çok FPS alıyordum. Oyun performansı en kötü orta segment cihazı olabilir a53. Diğer yandan klavyede donma uygulamalarda çökme donma dokunmatikte ara ara donma algılamama sorunları var. Haritalar ve whatsapp uygulamaları aşırı pil tüketiyor derin uyku moduna al uyarısı alıyorum vs.. bu cihaz bana hediye olarak alındığı için mecburen kullanıyorum yoksa beş para etmez çöp bir cihaz A53 android 16 kadar güncelleme alıyormuş alsa ne olur ?? Android 12den android 13 güncelledim android 12yi arar oldum. Exynos işlemci A serisi M serisi bunlardan uzak durun alacaksanız snapdragon işlemcili S serilerini tercih edin 

6 Comments
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Baska hediye bekleyecen artık 👍
0 Likes
Smashz
Active Level 4
Galaxy A
Yok bir kaç ay idare edeyim satacağım üstüne biraz para koyup snapdragon işlemcili S serisi alacağım.
0 Likes
Fawkess26
Active Level 6
Galaxy A
Keşke s20fe alsaydınız , a serisinde çok fazla hatalar çıkmaya başladı dediğiniz gibi ilk serileri çok başarılıydı ama şuan fiyat ve kalite bakımından çok geride
0 Likes
Fawkess26
Active Level 6
Galaxy A
Hediye olduğunu sonradan gördüm
0 Likes
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
Aynı kaderi yaşıyoruz be kardeşim bende iki gün önce A50 yi sattım A53 aldım aldığıma pişmanım A50 yi arattirdi bana vallahi a50 Performansı bundan daha iyiydi en kısa zamanda değiştirecem çöp telefon a50 akıcı aşırı da oynuyordum bu a53 akıcı aşırı yüksek 30 fbs veriyor
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ComradeS62,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes