cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung'un kasıtlı olarak video modu hatalarına neden olma planı olduğundan eminim. videoyu fhd

(Topic created on: 07-02-2021 10:11 PM)
333 Views
Boynava
Active Level 6
Options
Galaxy A

Samsung'un kasıtlı olarak video modu hatalarına neden olma planı olduğundan eminim. videoyu fhd 1080p 30fps videoda hiçbir eis gibi titrek yapın çünkü Tayland'dayım yazılımı yarım aylığına aldım ve bu hatayı her gün bildiriyorum. Ancak Samsung hala inatla bu güncellemeyi dünyanın dört bir yanındaki insanlara güncellemeleri için gönderiyor. yani yazılımda bir sorun var ve yeni bir akıllı telefon satın almanız için Samsung'u günlük olarak raporlamanız, her gün video, kamera sürümü, yazılım sürümü eklemeniz gerekir. Bizi böyle kandıran firmalardan bıktık. Kötü bir şirket olduğunu düşünmedim. Mayıs yama güncellemesinden sonra kendi ürünüm Samsung A70 bana zarar veriyor, kamera sürümü 11.0.15.3 başından beri kötü bir sorun yaşıyor. Ve Mart ayında android 11 ilk sürümünü güncellediğimde gece boşta kalan pil %10 düştü, internet açıkken ama kullanımda değilken bile pil uzun gidiyor. Pil 8 saatte sadece %1 ama en son güncellemeden sonra her şey daha kötü. Bu yazılımı 6 ay daha kullanmaya katlanmak zorundayız. bizim suçumuz mu? Samsung'a kurban oluyoruz. Ve 3. turda silindim. ama devam edeceğim Arkadaşlarınızın Samsung pazarlamasına kurban gitmesinler diye.

6 Comments
UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Knk okumadım bile destan yazmışsın bildiğin işsizmisin knk
Boynava
Active Level 6
Galaxy A

En son güncellemeye sahipseniz video çekmeye çalışıyorsun video sabitleme modunu açarak Video modu kapalıyken, görüntü sabitleme, bkz. Bu yazılım eis ile gelmiyor, bu yüzden açıklamamı bileceksiniz Camera version 11.0.15.3

UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Knk ne diyon ya türkçe konuş
Boynava
Active Level 6
Galaxy A

A70 e'deki en son yazılım güncellemesinden sonra video modunda çalışmıyor.

Boynava
Active Level 6
Galaxy A

A70 eis modundaki en son yazılım güncellemesinden sonra bFhd 1080p 30fps video modunda çalışmıyor.

UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Heee ama a51 de çalışıyo