cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung sorunu düzelt

(Topic created on: 08-11-2022 11:57 PM)
180 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Galaxy A

Cihaza yeni sürüm veya güvenlik güncellemesi gelince bildirim olarak düşmüyor diğer marka cihazlarda geldiği zaman o gün içerisinde telefonda bildirim olarak gözüküyor ne yazık ki biz ayarlar>yazılım güncellemesi>indir ve yükle komutlarını yapmadığımız zaman hiç haber alamıyoruz lütfen buna bir çözüm

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OMRYZC,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung'un ondan daha önemli çözemediği işler varken onu çözmesini beklemiyorum.
M52'ye gelen son güncelleme ile yeni sorun çıkarttılar.Bir güncellemeyi de sorunsuz yapamadılar.
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Bu özellik zaten var. Wifi veya mobil veriye bağlıyken güncelleme varsa yazılımınızı güncelleyin diye uyarıyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Açık seçeneği olsa bile düşmüyor
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Benim telefonum uyarıyor. Fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin.
Galaxy A
Herkese düşmüyor boşa cihaz sifirlamayin
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Cihazı değil ayarlarını sıfırlayacak.
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy A
Bixby Routines sorununuzu çözebilir. Çözümü ekte bırakıyorum.SmartSelect_20220812-001811_Bixby Routines_60984_1660252691.jpg
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OMRYZC,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD