cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung servisinin değişim istememden sonra cihazda hata yoktur demesi.

(Topic created on: 12-01-2022 08:18 PM)
150 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Samsung servise gotudugum cihazın ekranı ve şarj modülünün değişmesinden sonra aynı hatanin devam etmesinden oturu tekrar götürdüm ordakiler hatayı gördü elimizden bisey gelmiyor ekran değişti zaten diyerek değişim talebim şuan için reddedilmiş hattaha problem olmadığını yazılım yapıldığını söylediler. TÜKETİCİ HAKEM HEYETINE Götürmelimiyim olumlu sonuç alanlar yazabilir mi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Helikopter,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 04.12.2022 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
CanST
Active Level 6
Galaxy A
Bence de götürmelisin hakkını ara ki hem kendi hakkını hemde senden sonrakilerin hakkını kurtar
Galaxy A
2. Elden sat baska bir marka al bende ayni sorunum var 3. Defa gönderecektim taki videolu kayit istediler ama gondersem bile format atmami isteyecekler bundan %100 eminim telefon kendi arayüzünde bile kasıyor test yapıldığını ve geçtiğini söylediler ve aynı telefonla karşılaştırmalar yaptıklarını ve aynı olduğunu söylediler ama sorun şu ki a12 nacho telefonlarının hepsi kasiyor bende 2. El satışa koydum. Ama istiyorsan mahkeme vere bilirsin.
0 Likes
Galaxy A
Ben olumlu sonuc aldim ve degisimim yapildi a52 cihazda sorun vardi hakem heyeti beni hakli buldu size en yakin kaymakamliga gidip islemleri baslatin gerisine siz karismayin sadece servis fisleriniz ve faturanizi goturun egerki servis siflerinizi cope atiysaniz veya kaybetiseniz tekrar servise giderek tum servis fisleriniz talep edip alabiliyorsunuz
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Helikopter,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 04.12.2022 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes