cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung rezaletleri..

(Topic created on: 10-22-2022 12:38 PM)
Comradee
Active Level 7
Options
Galaxy A

15-20 bin TL arası bütçem vardı Samsung amiral gemisi bir cihaz alayım dedim araştırdım yok alınmaz değmez!! İçime sinmedi 

-S21 bakıyorum exynos işlemci ısınma sorunu mevcut 4500 MH pil yetersiz neden yetersiz senin amiral gemi diye piyasaya sunduğun cihaz 120 Hz ekran tazelemesi var işlemcisi ısınıyor ve pili daha çabuk tüketiyor. Mesela orta segment bir cihaz olsa örneğin A50 60 hz işlemcisi belli performansı belli pili çok yormaz ve tüketmez... Ha diyeceksiniz ki sende 120 HZ kullanma ee kullanamayacaksam niye bu özelliği bana sundun pili sömürdükten sonra ne önemi kaldı 120 Hz ekran tazelemesinin? Kısıtlama Kısıtlama... 

-S22 bakıyorum evet işlemcisi iyi ama 3700 mah pil şaka gibi araştırdım S22 kullanıcılarının %80 pil su gibi yerinde durmuyor diye şikayet ediyor 

Kısacası samsung amiral gemilerinde bir yeri güzel yaparken diğer yeri tam tersi kötü yapıyor yani sürekli birşeylerden kısıtlıyor 
İşlemcin iyi mi ? Hee o zaman pilin kötü olacak 
Pilin iyi mi? Hee o zaman işlemcin kötü olacak 
Kameran iyi mi? Hee o zaman başka bir özelliğin kötü olacak vs... 

İstesem hemen şimdi gider s21 s22 almasına alırım ama emin olun ki bu parayı hak eden cihazlar değil samsung saçma sapan yok katlanabilen telefon yok çentiğin yerini değiştirdik yok arka kapak kalitesini değiştirdik vs.. sırf tasarım görsellik 

Dışarıdan bir eve bakarsın çok şık güzel gözükür içine bir girersin harabe gibi samsungun da o misal işte.. 

9 Comments
faneditionn
Active Level 8
Galaxy A
Bende katılıyorum sana. Özellikle güncelemelerle cihazları mahvediyolar. Batarya sorunum çıktı 17 Eylül'de rapor attım hala dönmediler. Konu açtım burda ileticem yazdı mod hala dönüş yok. Bir sonraki tercihim kesinlikle Samsung olmayacaktır.
0 Likes
Comradee
Active Level 7
Galaxy A
Dönmezler 500 çeşit gereksiz model var hepside sorunlu hangi birisine yetişsinler gereksiz model üretiyorlar yok S22 S22 plus S22 ultra S22 ultranın ultrası S22 plus ultra S22 mayonezli S22 ketçaplı S22 Bol malzemos S22 ultra 31 😄
faneditionn
Active Level 8
Galaxy A
Dönmesinler bu saatten sonra da kendileri bilir. Sen yazılımla telefondaki sorunu düzelteceğine aksine sorun çıkartıyosun. Bir daha da kullanmam. 👍
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Apple ne yapsin onlarinki daha berbat tum herseyde tasarim bz
0 Likes
black003
Active Level 5
Galaxy A
%100 haklısın
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
15 bin alabileceğin başka bir amiral model söyle onları da konuşalım. 😃 Sen serilerden en düşüğünü aliyorsan pili az oluyor. Her markada böyle.
0 Likes
srpl
Active Level 1
Galaxy A
Samsung note serisine devam etmeli bence
0 Likes
Galaxy A
Senin isteğin üzerine cihaz üreten Bi firma varsa ondan al bu cihazlar insan üretimi herseyi 4-4 luk olmaz kusura bakma
salihz
Active Level 10
Galaxy A
Gene Apple'dan iyidir. Bu fiyata 3 yıl öncenin dandirik ekranlı küçük pilli 11 ini falan alıyosun. S21 plus bence alınabilir. o fiyata S22 falan hikaye batarya kötü
0 Likes