cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung pişmanlıktır,Ekran arama sensörünü Ankara bdh bozdu

(Topic created on: 01-26-2022 02:47 AM)
72 Views
a50telefonum
Active Level 4
Options
Galaxy A

Samsung a50 telefonumu garanti dahilinde Ankara bdh servisine gonderdim ancak telefon geldiğinde hiç sorunu olmayan ekran sensörü bozuk geldi böyle Servis olmaz olsun lanet olsun. Sensörümü şimdi nasıl düzelteceğim servise gide gide telefon perte çıktı Allah kahretsin samsung pişmanlıkmış meğer.

a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Bir şey soracağım bir önceki gönderime yorum yapamıyorum artık bu yorumların belli bir süresi mi var burda? Cevapla butonu çıkmıyor önceki gönderimde
Kenan-
Active Level 7
Galaxy A
E-devlet üzerinden hakem heyetine başvur kardeş. Kazanırsın büyük ihtimal. Hatta cihazın sıfırını sana verme hükmü olur. Sıfırı yoksa bi üst modelin sıfırı oda yoksa bir üstün de üst sıfırını beleşe indirirsin.
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
E devletten başvuracaktım sonra bizzat kaymakamlığı gittim tüketici hakem heyetine başvuru yaptım e devletime düştü savunma istendi şuan karşı taraftan öyle yazıyor şikayet durumunda , faturada yazan satıcıdan carrefoursa ada iletişimden almıştım, faturada kimin adı varsa o şikayet ediliyormuş bunu bilmiyordum,bu sensör sorununu da yarın arayıp söyleyeceğim evraklar arasına eklemek için, inşallah öyle olacak aksi bir durum olursa zaten adliyeye gidip bir üst mahkemeye taşıyacağım
Kenan-
Active Level 7
Galaxy A
Tamam, mesela baban almıştır babanın adına onun edevletinden bir daha başvur. Kısa zamanda çözülecektir. Böyle bir sıkıntı yaşamana üzüldüm, koskoca Samsung müşterisini mağdur bırakmamalı.
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Evet babamın adına başvurdum, ben 20 ocakta başvurdum acilen çünkü 23 ocak garantimin son günüydü, garanti bitmeden başvurmak gerekiyormuş galiba değil mi? Öyle bir şart yoksa eğer yarın bir daha başvuru olustururum e devletten?
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Benim sorunum on kameranın bozuk olmasıydı 2 defa gitti geldi sorunu duzeltemediler, 3. Kez gönderdim şimdi sağ kenarda titreme var on kamerada , bir de sensörü bozmuşlar
Kenan-
Active Level 7
Galaxy A
3. Gidişinden sonra direk cihazın sıfırını isteme hakkına var diye biliyorum. Tekrar basvuracaksan vurabilirsin garanti varken sorunu yaşadin çünkü.
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
2 kez gidip gelmesi yeterli dedi adam zaten kanunu okursanız orda da yazıyor 2 defa gidip servise sorun devam ediyorsa değişim hakkım var 2 yıllık garanti süresi içinde
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
Telefonlarınızın garanti süresi içinde 2 defa garantiye gidip gelmesi ve sorunun devam etmesi yeni telefon değişim hakkınız için yeterli, samsung bunu kabul etmiyor ancak tüketici hakem heyetine basvurursaniz değişimi hakedeceksiniz, kimse samsunga hakkınızı yedirmesin. 2 defa servise gitti ve sorun duzelmediyse ister değişim ister para iadesi yapabiliyorsunuz, tüketici hakem heyetine gidin, İyi forumlar. 
a50telefonum
Active Level 4
Galaxy A
2 defa servise gide  ve sorunu devam eden telefonların kanunen değişim hakkı veya para iadesi hakkı var, haklarınızı bilin ve tüketici hakem heyetlerine koşun.iyi forumlar.