cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung neden bu kadar kalitesiz bir firma acaba?

(Topic created on: 06-05-2024 12:12 PM)
267 Views
semihyazici
Active Level 6
Options
Galaxy A
Samsung internet uygulamasında bir sayfaya yer imi yıldız attığımda kendi kendine siliniyor ve diğer cihazlarımda yer imi sekronize olmuyor. Bu sorunu members ile hata raporu olarak bildiriyorum. Bana gelen cevapta saçma sapan bir cevap veriyorlar. 

Log kayıtlarında sorun görülmemiş. Yahu log kaydını sizin uygulamanız oluşturuyor. Ben kendim mi log kaydı oluşturuyorum. 

Bu sorunu 5 aydır düzenli olarak bildiriyorum ancak her seferinde log kayıtlarınızda bilmem ne diye cevap alıyorum. Neden bu kadar kalitesiz oldu bu firma anlam veremiyorum. Apple ile Samsung arasında kesinlikle dağlar kadar **bleep** var. Samsung pişmanlık resmen. 

image

10 Comments
Turuncu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba semihyazici,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

semihyazici
Active Level 6
Galaxy A
Konu hakkında çokça log kaydı gönderdim ve hep aynı saçma cevabı alıyorum. Sizlerden isteğim mantıklı bir geri dönüş.
Turuncu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba semihyazici,

Destek için her zaman hazır olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. İletişim bilgilerinizi paylaşmayı tercih ederseniz süreci bizzat takip edeceğim ve en hızlı şekilde sonuçlanması için elimden geleni yapacağım.

Sevgiler,
MOD

semihyazici
Active Level 6
Galaxy A
Size özel mesaj mı göndermeliyim?
0 Likes
semihyazici
Active Level 6
Galaxy A
İnceleme süreci hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
Hocam senkron konusunda fotoğraftaki ayarı açtınızmı? 1717579934607.jpg
0 Likes
semihyazici
Active Level 6
Galaxy A
Usta bu soruyu sormamış olmanızı istiyorum lütfen 🫠
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
haklısınız kesinlikle 👍
0 Likes
semihyazici
Active Level 6
Galaxy A
Hata raporu gönderiyorsun ve hatalı birşey yok deniliyor. Play store yorumlarını okusalar kendileri bile çözecek halbuki.