cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung music hakkinda

(Topic created on: 12-19-2023 09:46 PM)
202 Views
gktg261
Active Level 6
Options
Galaxy A

Muzik uygulamasinda muzik dinlerken su gibi iciyor sarji nedeni nedir ne yapmamiz gerek az şarj yemesi icin... hic bi telefonda muzik dinlerken su gibi sarj gittini gormedim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba  gktg261 ,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
18 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Bunu optimizeye al 1703011664012.jpg
0 Likes
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Optimizede zaten arka planda muzik calip ekran kapaliyken acayip sarj yiyor
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Uygulamayı güncelleyip teli sifirladinmi android 14 gelince bide bu yukarıdaki ayar genel pil ayarı değil direk uygulamanın pil tüketim ayarı ikisi farklı
0 Likes
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Sifirladim telefonu 14den sonra ama yiyor hic bi telefonda muzigin bu kadar sarj yedini gormedim acik net
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Farklı bir oynatıcı dene istersen optimize sorunu olabilir vlc dene mesela
0 Likes
A145F
Active Level 6
Galaxy A
Karanlık Mod,Güç Tasarrufu
Son Ses Açmak Yerine %70,80
Arka Planda Çalıştığı İçin Aşırı Şarj Yer Bende O Kadar Yemiyor Sana Tavsiyem Şikayetçiysen Başka Uygulamaya Knk Spotify Öneriyorum Yada En Az Şarj Yiyen Şey (İndir İnternetsiz Dinle).
0 Likes
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
En az sarji yiyen muzik programi hangisidir kilit ekranindada kontrol edebilicegimiz
0 Likes
A145F
Active Level 6
Galaxy A
Hacı Araştırdımda Çoğu Kötü Uygulamalar Bence Bende Öyle Yapıyorum Sevdiğin Müzikleri İndir Samsung Music Uygulaması İle Dinle Kilit Ekranındada Görünür.
0 Likes
Galaxy A
Uygulamanın arka plan veri ve arka plan internet tikini kapat,sistem değişimini kapat.1703012397722.jpg1703012397762.jpg1703012397801.jpg
0 Likes